Chievo – Spal 0:4 (kon.) | Udinese – Inter 0:0 (kon.)
Chievo Verona
0:4 (0:1)
Spal
cz Sobota 04.05.2019, 18:00 • Marco Antonio Bentegodi, Verona • Talianska Seria A • 35. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:56:15)

Spal dnešní zápas naprosto opanoval. Nejhorší tým ligy nebyl pro hostující výběr soupeřem, Chievo působilo hodně chaotickým dojmem, domácím se nedařilo v podstatě vůbec nic... byl to opravdu zoufalý pohled na domácí tým. Spal zůstává veledůležité tři body, k němuž dokráčel po velmi dobrém výkonu.

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 5:6. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:12.

90+1

90
    Adrian Šemper (Chievo) rozehrává, dal si trochu na čas a měl to jen tak tak, před dotírajícím Faresem.

88
    Razantním odkopem řeší obránce Spalu situaci na vlastní polovině.

85
    Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Emiliano Viviano, přichází Giacomo Poluzzi.

83
    Ano, gól platí, hosté vedou již 4:0!

82
    Stále se čeká na rozhodnutí sudího, zda gól bude platit.
    81. Jasmin KURTIĆ - 0:4

81
    Spal právě vstřelil branku!
    Není co řešit, chaoticky a velmi zmatečně hrající domácí inkasují čtvrtý gól poté, co Pasquale Schiattarella poslal z pravé strany parádní pas na JASMINA KURTIĆE, který nasměroval míč do branky. Vše ještě ověřuje rozhodčí před VAR.

80
    Čeká nás posledních deset minut zápasu, v němž jde zatím vše podle not hostujícího mužstva a zdá se, že tomu tak bude i v závěrečných minutách.

78
    Ne, ani čestný úspěch není domácí zatím přán... nyní, po volném kopu z levé strany, zdá se, parádně zasáhl gólman Emiliano Viviano (Spal).

77
    Thiago Cionek (Spal) fauluje u vlastní šestnáctky, domácí získávají standardku z levé strany.

75
    Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Sergio Floccari, přichází Mirco Antenucci.

74
    Mohamed Fares (Spal) odcentroval z levé strany, míč nakonec končí na kopačkách domácích.

73
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Emanuel Vignato, přichází Mariusz Stępiński.

72
    Manuel Lazzari (Spal) dostihl míč na levém křídle na hrací ploše, místo dopředu ale hraje zpět dozadu.

70
    Posledních dvacet minut zápasu před námi, Spal jde neochvějně za třemi body, domácí nemají vůbec protihru.