Nové Veselí – Kopřivnice 31:24 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
31:24 (15:13)
KH ISMM Kopřivnice
cz Piatok 03.05.2019, 18:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů (CZ) • O 5. - 6. miesto

TJ Sokol Nové Veselí – KH ISMM Kopřivnice 31:24 (15:13)
    Nejvíce branek: Sekulić 9, Kezić 5, Ptáčník 4 – Střelec 9/5, Fulnek 5, Očkovič 3. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 3/1 – 7/5. Vyloučení: 0:4. ČK: Štohanzl (NVE). (20:50:34)

Dámy a pánové, poslední domácí zápas Nového Veselí je minulostí. Tím pádem je to vše pro tuto sezonu i z mé strany vše. Bylo mi neskutečnou ctí vás celou sezonou provázet. V sérii předávám žezlo kopřivnickým kolegům, kteří vám taktéž textově odvetu za týden přenesou. Děkuji vám za pozornost celou sezonu a budu se těšit znovu od září na značkách!

Veselí poráží Kopřivnice poměrem 31:24 a má sedmigólový náskok do odvety!

Před chvílí nám skončilo první utkání o páté místo, které se díky nesmyslně vyhrocenému závěru protáhlo na pořádně dlouhou dobu. Veselští hráči si po vyrovnaném prvním poločase v tom druhém udržovali stále drobný náskok, který se postupně v posledních 15 minutách navyšoval, Kopřivnici zradila koncovka. Mnoho pokusů totiž hosté prostříleli, ve finální fázi pak vytvořili i nemálo technických chyb. V posledních minutách se ani hostím nepovedlo dotáhnout na nižší gólový rozdíl, ten naopak narostl na konečných 31:24.

Konec zápasu. (31:24)

60
    Čadra ale v poslední sedmičce selhal! Platí tak konečný stav 31:24. (31:24)

60
    Štohanzl nakonec dostává jako jediný hráč z celého incidentu červenou kartu! Nedodržel totiž uvolnění středového kruhu při rozehrávce a podle pravidla 30 sekund dostává tento trest. Nařízen je sedmimetrový hod! (31:24)

60
    Čeká se stále na udělení trestů. Nevypadá to, že dojde ani k podání ruk. (31:24)

60
    Po závěrečném hvizdu se ale na hřišti ději věci! Štěrba si se Střelcem vyříkával ještě nějaký zákrok mimo hru a začíná se nám to tu strkat! (31:24)
    60
    Melichar z poslední kombinace naprosto přesně zavěsil a domácí si povezou do odvety sedm branek náskoku! (31:24)

60
    Jenže Střelec selhal a Šimovček si připisuje v brance Veselí důležitý zákrok! Na půdě Kopřivnice je totiž každý gól navíc dobrý. Veselí bere 13 sekund před koncem oddechový čas. (30:24)

60
    Čadra si vybojoval sedmimetrový hod v posledních sekundách utkání. Zbývá jich ještě 26. (30:24)

59
    Bartůněk mohl rozšířit své konto, z křídla ale tentokrát poslal míč o dost vedle vzdálenější tyče. (30:24)

59
    Poslední minuty zápasu se odehrávají geograficky směrem do obce, domácí totiž útočí na branku Chalupy. (30:24)
    58
    Štěrba z pravého křídla zkušeně pověsil 30. gól týmu. Dnes se jedná o jeho třetí zásah na konto. (30:24)
    58
    Právě Fulnek se pak dokázal prosadit ze střední spojky. (29:24)
    57
    Hosté totálně fyzicky a psychicky odpadávají! Bartůněk nekompromisně trestá další ztrátu gólem a je to už o šest! Fulnek dal velký průchod emocím, hostující lavička čerpá poslední oddechový čas a ta minuta byla dost hlasitá. (29:23)
    56
    Dohrávka do posledního hráče v podobě Bartůňka na levém křídle byla úspěšná a teď už to je čistě o tom, jaký náskok si Veselí poveze do Kopřivnice na zimní stadion. (28:23)