Ostrava – Chodov | 5:6 (po pr.) | | | Otrokovice – Mladá Boleslav | 3:10 (kon.) | | | Bohemians – Sparta | 4:6 (kon.) |
Střešovice – Vítkovice | 0:6 (kon.) |
Bulldogs – Pardubice | 2:3 (kon.) | | | Královské Vinohrady – Znojmo | 11:6 (kon.) |
Bohemians – Vítkovice | 1:4 (kon.) | | | Panthers – Chodov | 3:7 (kon.) | | | Střešovice – Ostrava | 1:10 (kon.) |
Jičín – Ne | 5:6 (1:2 po s.n.) |
Olomouc – Slavia Plzeň | 7:5 (kon.) | | | Židenice – Liberec | 6:3 (kon.) |
koniec
K1 Florbal Židenice
6:3
(2:0, 1:3, 3:0)
Stav série: 1:1
Crazy girls FBC Liberec
39:25
|
A hra se začíná na konci druhé třetiny přiostřovat. Pykat odešla hostující Kristýna Zelníčková za bránění ve hře.
|
|
39:01
|
Přesilová hra Brna končí o 32 vteřin dříve, jelikož počet hráček na palubovce se vyrovná. Na dvě minuty za sekání hole si odešla sednout na trestnou lavici Martina Indrová.
|
|
37:43
|
Vyloučení v týmu Crazy girls FBC Liberec (Martina Dostalíková – 2 min., Hrubost).
|
|
33:18
|
Vyloučení v týmu Crazy girls FBC Liberec (Dominika Plichtová – 2 min., Sekání).
|
|
19:14
|
Vyloučení v týmu K1 Florbal Židenice (Martina Indrová – 5 min., Hrubost).
|
|
Vyloučení v týmu Crazy girls FBC Liberec (Aneta Foffová – 2 min., Sekání).
|
Góly a asistencie:
2. Pravcová (Janečková), 3. Dernerová (Pospíšilová), 30. Pravcová, 43. Pospíšilová (Drápalová), 60. Romančáková, 60. Indrová (Hubáčková) – 24. Koníčková (Foffová), 30. M. Mlejnková (Koníčková), 31. Foffová (Dostalíková)
Rozhodca: Michal Prouza, Petr Rogowski
Diváci: 143
Nepremenená penalta:
K1 Florbal Židenice:
Krištofová (Chládková) – Pravcová, Indrová, Drápalová, Pospíšilová – Hubáčková, Janečková, Sedláčková – Hřebíčková, Rybničková, Nečasová – Knapová, Romančáková, Dernerová – Tomová.
Náhradníci:
Tréner:
Crazy girls FBC Liberec: Štěpánová (Lerchová) – Leierová, Foffová – Dostalíková, Knotková, Koníčková – Plichtová, Zelníčková, Kronychová – Ljachová, Horáková, Tomanová – M. Mlejnková.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Crazy girls FBC Liberec: Štěpánová (Lerchová) – Leierová, Foffová – Dostalíková, Knotková, Koníčková – Plichtová, Zelníčková, Kronychová – Ljachová, Horáková, Tomanová – M. Mlejnková.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Michal Prouza, Petr Rogowski
Diváci: 143
Židenice | 2 | 4 | Liberec |
#1 | Sobota 09.03.2019 • 17:00 |
Židenice - Liberec 5:6 | |
#2 | Nedeľa 10.03.2019 • 16:00 |
Židenice - Liberec 6:3 | |
#3 | Sobota 16.03.2019 • 20:00 |
Liberec - Židenice 7:4 | |
#4 | Nedeľa 17.03.2019 • 14:00 |
Liberec - Židenice 6:3 | |
#5 | Streda 20.03.2019 • 18:30 |
Židenice - Liberec 6:1 | |
#6 | Piatok 22.03.2019 • 19:30 |
Liberec - Židenice 7:4 |
Matouš Vojáček
@vojacekmatous