Ostrava – Chodov 5:6 (po pr.) | Otrokovice – Mladá Boleslav 3:10 (kon.) | Bohemians – Sparta 4:6 (kon.)
Střešovice – Vítkovice 0:6 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
0:6 (0:2, 0:0, 0:4) Stav série: 1:3
1. SC TEMPISH Vítkovice
cz Nedeľa 10.03.2019, 18:00 • STODOLA Arena Střešovice • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ • Štvrťfinále

Vítkovice sice vyhrály výsledkem 6:0, ale daný výsledek klame. Dlouho držely dvou brankový náskok, který získaly na konci první třetiny. Během celé druhé třetiny a poloviny té třetí byla k vidění vyrovnaná hra, kdy Tatranu opravdu chyběla kontaktní branka a zápas se mohl vyvíjet zcela jinak. Nicméně defenzíva, v čele se Součkem, Vítkovic je velmi dobrá a dnes předvedla jeden z nejlepších výkonů. Každopádně byl k vidění asi zatím nejvyrovnanější zápas v této sérii a uvidíme, jestli v tom dalším potvrdí Vítkovice roli favorita a již postoupí do semifinále nebo se Tatranu podaří snížit stav série. (19:55:54)

Nejlepší hráči utkání
    Za hostující celek je vyhlášen Lukáš Souček, který to má zcela určitě za vychytanou nulu a za domácí celek pak Filip Ullmann.

59:28 Ondřej FIRDA - 0:6

59:28
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Ke konci zápasu se nám Vítkovice spustily a dávají další branku, kdy se před brankou trefuje ONDŘEJ FIRDA. Asistence: Marek Bräuer.

59:11
    Necelá minuta dělí brankáře Vítkovic k dnešní odchytané nule!
    58:48 Adam DELONG - 0:5

58:48
    Autorem branky je ADAM DELONG, který vybojoval míček a dává další branku do odkryté branky soupeře. Bez asistence.

58:34
    Další střela, která míjí branku. Defenzíva Vítkovic je však dnes asi nepřekonatelná.

57:50
    Nyní měl i štěstí, když po přihrávce netrefuje ideálně míček hráč Tatranu u pravé tyče. No, domácím dnes chybí i to štěstí.

57:10
    Ondřej Firda vyloučen za hrubost a Souček si nyní bude muset poctivě vychytat případné čisté konto.

56:53
    Dokonce zápasu zbývají tři minuty a nyní již s jistotou říci, že půjde o poslední tři minuty dnešního střetnutí.
    56:00 Lukáš HÁJEK - 0:4

56:00
    Autorem branky je LUKÁŠ HÁJEK, který se po vybojovaném míčku trefuje do prázdné branky. Bez asistence.

55:52
    Tatran už to zkouší i bez brankáře. Obstojí Souček v závěrečném tlaku a udrží si čisté konto?

55:07
    Po oddechovém čase zahrávaly Střešovice volný úder v blízkosti branky, ale nedokázaly ohrozit Součka.

55:07
    Oddechový čas pro domácí.

54:31
    Lukáš Hájek v souboji ztrácí florbalku, ale velmi rychle se mu ji daří vzít zpět a zapojuje se do hry.

53:34
    Času je však stále dost a domácí nemají co ztratit a určitě to ještě zkusí. Jedna branka může ještě vše změnit.

Adam Dořák

Góly a asistencie: 19. Jastřembský (Delong), 20. Bräuer (Besta), 53. Bräuer (Hubálek), 56. Hájek, 59. Delong, 60. Firda (Bräuer)

PSN Tatran Střešovice: Mich. Rebro (Fibiger) – Tlapák, Mühlfait, Sádlo, Sládeček, Marek Beneš, Vítovec – Kreysa, Komárek, Piták – Jak. Kolísko, Langer, Pixa – Řezník, Meliš, Švéda – Ullmann.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Nehera, Rýpar, Hubálek, Besta – Herblich, Firda, Oborák – Sladký, Jan Šebesta, Řezanina – Černý, Hájek, Bräuer – Jastřembský, Delong.

Rozhodca: Martin Valenta a Michal Žďárský