Slovácko – Karviná 3:2 (kon.) | Třinec – Jihlava 3:2 (kon.)
1.FC Slovácko
3:2 (1:1)
MFK Karviná
cz Nedeľa 10.03.2019, 11:00 • Staré Město - UMT • Juniorská liga – Morava (CZ) • 20. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

1.FC Slovácko: Nemrava – Olšanský (C), Jamný, Umeh, Miklík, Franič, Rezek, Hellebrand, Krejčík, Obdržálek, Janša.
    Náhradníci: Dzeminskyy – Hajnoš, Řehola

MFK Karviná: Ciupa – Suchan (C), Fokaidis, Hejda, Wala, Dreksa, Hladík, Gros, Dramé, Letić, Putyera.
    Náhradníci: Tichý, Hujo, Motyčka, Sembol

Rozhodčí: M. Emanuel – M. Podaný, T. Batík.

1

2
    Domácí mají v úvodních minutách míč na svých kopačkách a pokouší se jako první vytvořit nějakou gólovou šanci.

4
    Slovácko se dostalo k centru z levé strany a ten nebyl vůbec špatný. Nakonec dokázal obránce Karviné hlavičkou dostat míč mimo šestnáctku.

5
    Domácí se ještě pak zdržovali před brankou Karviné, ale již nedokázaly nic smysluplného vymyslet.

6
    Karviná právě vstřelila branku!
    Karviná se prosazuje ze svého prvního většího útoku a na konci celé akce byl MICHAL HLADÍK, který dostává hosty do vedení.
    6. Michal HLADÍK - 0:1

8
    Dlouhý míč ze strany Karviné a Nemrava si naběhl až k samotné hranici jeho pokutového území a kryje míč do své náruče.

9
    Snaha domácích o rychlé vyrovnání se zatím nese v duchu držení míče.

10
    Zakončení domácích, avšak pro Ciupu nic nebezpečného.

11
    Rychlé přenesení hry domácích na levou stranu. Hráč však nedokázal zpracovat dobře míč a Karviná vyráží do svého útoku.

12
    Po něm přišel zásah Nemravy, avšak nešlo o nic vážného.

13
    Slušná pobídka z pravé strany. Míč byl na hranici šestnáctky tečován, ale pouze nad branku Karviné.

14
    Sledujeme útočnou snahu obou týmů. Nyní se Karviná pokoušela dostat míč z pravé strany, ale míč končí na rohovém kopu.

15
    Před brankou došlo dvakrát k hlavičce a nakonec z toho bude další roh z druhé strany.

15
    Ten už však nepřinesl nic a Slovácko se může po odkopu od své branky vydat do útoku.

17
    Dramé na polovině hřiště fauluje a bude následovat rozehrávka Slovácka.

18
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Slovácko vyrovnává po rohovém kopu. První hlavička mířila jen do břevna hostující branky, ale k dorážce se dostal kapitán RADIM OLŠANSKÝ a ten bezpečně poslal míč do branky.
    18. Radim OLŠANSKÝ - 1:1

20
    Po vyrovnávací brance se domácí zdržují na míči, ale nyní sledujeme hru spíše na polovině hrací plochy.

21
    Vhazování Karviné z jejich vlastní poloviny. Slovácko ihned získalo míč, ale nepřesnou pobídkou jej ihned ztrácí a následuje odkop od branky soupeře.

22
    Olšanský dobře zpracoval vysoký míč na polovině hřiště, přihrál na svého spoluhráče a Slovácko nyní předvádí kombinaci na polovině hrací plochy.

24
    Vybojovaný míč na pravé straně, ale špatná následná přihrávka zkazila nadějně vypadající útok domácích.

24
    Domácí celek se však udržel na míči a dobrá střela, která byla nakonec sražená na roh!

25
    Tentokrát se domácí z rohového kopu neprosazují.

26
    Roh byl k vidění i na druhé straně hřiště, ale taktéž bez šance směrem na branku domácího celku.

28
    Domácí celek se pokoušel o akci po pravé straně. Již docházelo k centru, ale míč byl na poslední chvíli blokován směrem do autu.

29
    Po autovém vhazování se ještě domácí dostali do kombinace, ale nakonec si nevytvořili šanci na branku.

31
    Po půl hodině hry máme na stadionu v Uherském Hradišti vyrovnaný stav a můžeme sledovat vyrovnaný zápas. Aktivní v útočných snahách jsou domácí, ale od své první branky si již nevypracovali nic dalšího nebezpečného.

32
    Nedovolený útočný zákrok a Dramé rozehrává míč na své spoluhráče.

33
    Dramé si opět splnil své obranné povinnosti na výbornou a zastavil hráče Slovácka na pravé straně. Těžko se přes něj dostávají hráči domácího celku.

35
    Ciupa opět nalézá míč ve své náruči a to po nepříliš nebezpečném útoku soupeře.

36
    Karviná si nyní nerozuměla v obraně a jejich soupeř se dostal do šance. Avšak střela míří hodně vysoko nad branku. Brankář Ciupa dostal zpětnou přihrávku, ale nemohl míč chytit do svých rukavic a jeho rozehrávka nadělala menší zmatky před šestnáctkou soupeře.

37
    Na druhé straně faul a k vidění bude první zajímavá standardní situace ze zajímavého místa!

38
    Kapitán Jan Sucha vzal zahrávání standardní situace na sebe. Avšak jeho pokus míří nad branku.

40
    Roh Karviné – míč se dostal před branku, ale nakonec viděl rozhodčí útočný faul a přerušuje útočnou snahu Karviné.

41
    Protiútok Slovácka nebyl vydařený a končí ofsajdovým postavením.

43
    S přibývajícím koncem prvního poločasu se na hřišti množí nepřesnosti a hra sklouzla k takové překopávané z jedné strany na druhou.

44
    Důkazem je útok Karviné, kdy byla k vidění příliš dlouhá přihrávka a Nemrava v poklidu rozehrává míč z hranice pokutového území.

45
    Poslední minuta základní hrací doby a v ní byl vidění faul Slovácka na polovině hřiště.

45

První poločas 21. kola Juniorské ligy je u konce. Karviná se v něm dostala jako první do vedení a to v době, kdy byl jejich soupeř aktivnější. Slovácko však pokračovalo ve své aktivitě a z rohového kopu nakonec dokázalo vstřelit vyrovnávací hru. Následně byl k vidění útočný fotbal na obou stranách, který postupem času upadal. Doufejme, že se hra obou týmu se začátkem druhého poločasu opětovně zvedne.

46

46
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Dreksa, přichází Holec.

47
    Žlutou kartu dostává Hladík (MFK Karviná).

48
    Slovácko zahrávalo po faulu standardní situaci. Míč směřoval na zadní pravou tyč, ale nakonec nikým netečován končí mimo branku.

50
    Na začátku druhé půle je opět Slovácko o něco více aktivní a snaží se dostat do vedení v dnešním zápase.

52
    Nebezpečné zakončení nyní likviduje Nemrava. Hráč Karviné se dostal do zakončení ze středu pokutového území a zamířil přesně do brankáře.

53
    Faul na polovině hrací plochy a probíhá aktuálně ošetřování hráče Slovácka.

55
    Po dalším faulu na půlce hrací plochy se Karviná rychle dostala k rozehrávce, ale jejich rychlý postup vpřed nepřinesl zakončení.

56
    Podobná situace byla k vidění i na druhé straně.

56
    Autorem branky je JAN SUCHAN, který posílá svůj tým opět do vedení.
    56. Jan SUCHAN - 1:2

57
    Slovácko tedy musí opětovně dotahovat a opět to bylo ze situace, kdy mělo více ze hry na počátku druhého poločasu.

58
    Žlutou kartu dostává Franič (1.FC Slovácko).

59
    Slovácko zahrávalo rohový kop, ten dokázal soupeř ubránit a vyrazil do rychlého protiútoku.

60
    A protiútok ve znamení Karviné přinesl brankovou šanci. Brankář již byl překonán, ale hráč Karviné nedokázal přesně zamířit do odkryté branky!
    60. Velká šance Karviné, která nekončí další brankou!

62
    Po šanci Karviné se opět domácí dostali k míči, ale z jejich delšího držení nevzešla žádná šance směrem na branku.

63
    Rychlé přenesení hry z levé strany na pravou a míč končí v zázemí. Roh pro Slovácko.

64
    Ten nebyl špatně zahraný, ale soupeř se velmi rychle ubránil a odkopává míč pryč z pokutového území.

65
    Slovácko zahrávalo standardní situaci ze zajímavé pozice. Dobrý střílený centr na zadní levou tyč, ale nikdo z hráčů v bílém nedokázal tečovat míč!

67
    Karvinští se poctivě brání na své polovině a nyní se jim nedaří dostat na polovinu svého soka.

68
    Pěkný centr k pravé tyči, ale hráči domácích chyběl kousek, aby se dostal k míči!

69
    Faul v pokutovém území Karviné a rozhodčí ukazuje na penaltový puntík!

70
    Autorem branky z pokutového kopu je MAREK JANŠA, který napálil míč k levé tyčce a je tu opět vyrovnaný stav!
    70. Marek JANŠA - 2:2

71
    Tak to je fofr. Po rozehrání se Slovácko dostalo do útoku, který byl veden po levé straně a po centru dokázal před brankou míč uklidit do branky FILIP KREJČÍK.
    71. Filip KREJČÍK - 3:2

71
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Letić, přichází Hujo.

73
    Karviná se hecuje a pokouší se vyrovnat stav zápasu. Času mají na to ještě relativně dost.

74
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Janša, přichází Hajnoš.
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jamný, přichází Řehola.

75
    Po faulu zahrávalo Slovácko další nebezpečnou standardní situaci, po které se Ciupa musel dostat k výskoku a vyrazit míč u své pravé tyče!

77
    Po celý zápas se na hřiště snáší dešťové kapky a nyní se začíná z mraků snášet trochu hustší déšť.

78
    Domácí celek je povzbuzen a kombinací na polovině Karviné se pokouší ohrozit jejich branku.

79
    Dobrý průnik do šestnáctky z levé strany, podél brankové čáry. Hráč nakonec upadl na trávník, ale není to druhý pokutový kop pro domácí celek.

80
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Putyera, přichází Motyčka.

80
    Po střídání Karviné přišla velká šance Slovácka a míč končí jen kousek mimo tři tyče branky Ciupy. Hosté se dostávají pod tlak.

82
    Slovácko buší na branku soupeře. Nyní však jejich zakončení nebylo přesné a míč končí hodně mimo branku. Uvidíme, jestli se Karviná ještě nadechne k závěrečnému náporu.

83
    Centr z levé strany byl blokován. Slovácko následně získává míč a vyráží do útoku.

84
    Další postup Karviné po levé straně. Tentokrát přízemní přihrávkou dostali míč před branku, ale zde byl připravený obránce a ten odpravil míč do bezpečí.

84
    Karviná to tedy zkusila z pravé strany a vybojovala si rohový kop...

85
    Centr z rohového kopu byl přetažený a Slovácko se ubránilo i této akci soupeře.

87
    Tři minuty před koncem zápasu se daří domácím pohybovat s míčem na polovině Karviné.

87
    Jejich souhra končí zakončením vysoko nad branku Ciupy.

88
    Faul Karviné a té se zatracené krátí čas. Nyní se budou bránit další standardní situaci Slovácka.

88
    Slovácku se v dnešním zápase daří zahrávat standardní situace a nyní pěkný centr na pravou stranu a hlavičkové zakončení směrem na branku. Ciupa byl připraven.

90
    Hosté ztrácí jednu branku na vyrovnání a nedaří se jim aktuálně dostat míč pod svou kontrolu a zaútočit.

90
    Po střele z levé strany, vyráží Ciupa míč na rohový kop!

90
    Dvě minuty se budou nastavovat!

90+1
    Rohový kop nepřinesl nic vážného a Slovácko je hodně blízko k vítězství v dnešním střetnutí.

90+2
    Faul na polovině hřiště, Slovácko bude rozehrávat a to bude nejspíše vše z dnešního zápasu.

90+2

Domácí celek nakonec dokázal ve druhém poločase vybojovat vítězství! Avšak šlo o dost vydřené vítězství, neboť Karviná dokázala využívat své šance a ve druhém poločase se opětovně dostala do vedení. Slovácku pomohl odpískaný pokutový kop, ze kterého přišlo vyrovnání a o minutu později svou další brankou korunovali otočení vývoje zápasu ve svůj prospěch. Karviná se již následně nedostala k nějakému tlaku a domácí si pohlídali stav zápasu až do konce. (13:11:24)