Vigo – Real Betis 0:1 (kon.) | Girona – Valencia 2:3 (kon.) | Levante – Villarreal 0:2 (kon.)
Sevilla – Sociedad 5:2 (kon.) | Valladolid – Real Madrid 1:4 (kon.)
Real Valladolid
1:4 (1:1)
Real Madrid
Nedeľa 10.03.2019, 20:45 • Estadio José Zorrilla (Valladolid) • Španielska LaLiga • 27. kolo

Zápas, ktorý mal všetko! Domáci nepremenili v úvode pokutový kop, dali dva góly, ktoré však neplatili, aby sa po polhodine nakoniec predsa len ujali vedenia. Real Madrid ešte do polčasu vyrovnal a po zmene strán úplne otočil vývoj zápasu. Aj keď Casemiro oslabil svoj tím desať minút pred koncom, tak si Madrid pripisuje tri body. Ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc! Stretnutie komentoval Filip Sabo. (22:41:38)

90+3

90+2
    Žltú kartu dostáva Marcelo (Real Madrid CF).

90+1
    Pred nami sú posledné dve minútky a zápas sa už iba dohráva. Real Madrid si pripíše do tabuľky tri body.

90
    Hostia poriadne rozkúskovali záver zápasu a čakáme na údaj o nastavenom čase.

89
    Striedanie v tíme Real Madrid CF: z ihriska odchádza Sergio Reguilón, prichádza Marcelo.

88
    Striedanie v tíme Real Madrid CF: z ihriska odchádza Raphaël Varane, prichádza Jesús Vallejo.

86
    Striedanie v tíme Real Valladolid: z ihriska odchádza Óscar Plano, prichádza Enes Ünal.
    85. Luka Modrić (REA) - 1:4

85
    Real Madrid dal gól! Gól strelil LUKA MODRIĆ.
    A je rozhodnuté! Na ľavej strane sa dostal do voľného priestoru Luka Modrič, unikol domácej obrane a Madrid potvrdzuje zisk troch bodov!

84
    Bežia nám posledné minúty riadnej hracej doby a domáci márne tlačia na hostí. Stále sa im nedarí dostať sa do vyloženej gólovej príležitosti.

83
    Dnešné stretnutie sleduje 21 914 divákov.

82
    Krásne sa na pravej strane uvoľnil Nacho Martínez a poslal dobrú loptu do vápna! Obrana Realu Madrid si však poradila a lak domácich pokračuje.

81
    Domáci rozohral priami kop a Thibaut Courtois stiahol zo vzduchu vysokú loptu.
    80. Casemiro (REA)

80
    Hostia budú dohrávať o jedného menej! Casemiro mal žltú kartu, bránil v rozohrávke a domáci hráč ho šikovne nastrelil. Hlúpe vylúčenie, ale Casemiro si za to môže sám.

78
    Ostrý zákrok domáceho hráča, ale jedná sa o útočný faul a rozohrávať bude Thibaut Courtois.
    77. Sergi Guardiola (RVL)

77
    Pravá žrď zachránila Real Madrid! Center od rohovej zástavky, krásna strela a hostia mali obrovský kus šťastia.

Filip Sabo

Góly: 29. Tuhami – 34. Varane, 52. Benzema (pen.), 60. Benzema, 85. Modrić

Karty:   61. Nacho Martínez (RVL) – 12. Odriozola Arzallus (REA), 45+3. Reguilón (REA), 65. Courtois (REA), 69. Casemiro (REA), 90+2. Marcelo (REA)   80. Casemiro (REA)

Nepremenená penalta: 13. Alcaraz (RVL), mimo

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 7:5. Rohy: 5:12. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 14:12.
    Real Valladolid: Masip – Antoñito, Fernández, F. Calero, Nacho Martínez – Míchel (C), Alcaraz, Tuhami (63. D. Verde) – Keko (73. Čop), Guardiola, Plano (86. Ünal).
    Náhradníci: Y. Rodríguez – Moyano, D. Verde, Ünal, Čop, Hervías, Delgado.

Real Madrid: Courtois – Odriozola Arzallus, Nacho Fernández, Varane (88. Vallejo), Reguilón (89. Marcelo) – Modrić, Casemiro, Kroos (74. Valverde) – D. Ceballos – Benzema (C), Asensio.
    Náhradníci: Navas – Vallejo, Cristo González, Valverde, Díaz, Marcelo, Seoane.

Rozhodca: Gil – Nevado, Martínez

Diváci: 21 914