Montpellier – Angers 2:2 (kon.) | Saint-Étienne – Lille 0:1 (kon.) | Toulouse – Guingamp 1:0 (kon.)
Rennes – Caen 3:1 (kon.) | Marseille – Nice 1:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:1 (0:0)
Lille OSC
cz Nedeľa 10.03.2019, 15:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo
    90+4. Červená karta

90+4
    Červenou kartu dostává Vahbí Chazrí (AS Saint-Étienne).

90+2
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Nanitamo Jonathan Ikoné, přichází Thiago Maia.

90+2
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Mathieu Debuchy (AS Saint-Étienne).

90+1
    Žlutou kartu dostává Youssouf Koné (Lille OSC).
    86. Nicolas PÉPÉ - 0:1

86
    Lille právě vstřelilo branku!
    Dlouhý nákop od vlastního vápna až na polovinu hřiště mířil na NICOLASE PÉPÉHO. Ten si míč ve vápně navedl z pravé strany do středu a vystřelil. jeho střelu, který ještě omylem zblokoval Subotič skončila v síti – 0:1.

83
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Jonathan Bamba, přichází Loïc Rémy.

80
    Žlutou kartu dostává Jonathan Bamba (Lille OSC).

79
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Robert Berić, přichází Makhtar Gueye.

76
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Júsuf Aït Bennasser, přichází Arnaud Nordin.

75
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Valentin Vada.

70
    Žlutou kartu dostává Timothée Kolodziejczak (AS Saint-Étienne).

66
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Rafael Leao, přichází Luiz Araújo.

65
    Domácí Khazri dostal výbornou přihrávku po lajně a sprintoval dopředu. Když byl ve vápně, tak hledal na druhé straně Hamouma. Přihrávku ale vystihl Gabriel a míč odkopl pryč.

62
    Žlutou kartu dostává Mathieu Debuchy (AS Saint-Étienne).

59
    Žlutou kartu dostává Xeka (Lille OSC).

57
    Hostující Bamba dostal zprava přihrávku na hranici vápna a vystřelil. Jeho střela skončila jenom o kousek vedle branky.

53
    Žlutou kartu dostává Yann M'Vila (AS Saint-Étienne).

45+1
    Hostující Ikone dostal nádherný míč za obranu a běžel sám na branku. Jeho zakončení bylo ale hrozné a míč skončil vysoko nad brankou.

32
    Na penaltovém puntíku se k odraženému míči dostal domácí Berič, který hned vystřelil na branku. Jeho dělovka skončila těsně vedle levé tyče branky hostí.

10
    Domácí záložník Ait Bennasser chyboval při rozehrávce ve středu hřiště, čímž nabídl šanci hostujícímu Pepemu. Ten běžel z úhlu sám na Ruffiera, ale ten ho dokázal vychytat.

Ondřej Černý

Góly: 86. Pépé

Karty:   53. M'Vila (SET), 62. Debuchy (SET), 70. Kolodziejczak (SET) – 59. Xeka (LIL), 80. Bamba (LIL), 90+1. Y. Koné (LIL)   90+2. Debuchy (SET)   90+4. Chazrí (SET)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 4:3. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:12.
    AS Saint-Étienne: Ruffier (C) – Debuchy, Saliba, Subotić, Kolodziejczak – Aït Bennasser (76. Nordin), M'Vila – Hamouma (75. Vada), Cabella, Chazrí – Berić (79. Gueye).
    Náhradníci: Moulin – Gueye, Nordin, Panos, Polomat, Vada, Ghezali.

Lille OSC: Maignan – Celik, J. Fonte (C), Gabriel, Y. Koné – Mendes, Xeka – Pépé, Ikoné (90+2. Maia), Bamba (83. Rémy) – Leao (66. Araújo).
    Náhradníci: Jakubech – R. Fonte, Araújo, Reinildo, Rémy, Soumaoro, Maia.