Montpellier – Angers 2:2 (kon.) | Saint-Étienne – Lille 0:1 (kon.) | Toulouse – Guingamp 1:0 (kon.)
Rennes – Caen 3:1 (kon.) | Marseille – Nice 1:0 (kon.)
HSC Montpellier
2:2 (2:0)
Angers SCO
cz Nedeľa 10.03.2019, 15:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Dobrý den! Vítám Vás u přenosu 28. kola francouzské Ligue 1, ve kterém se střetne domácí Montpellier HSC a Angers SCO.

Montpellier HSC

Domácí se nacházejí na sedmé pozici s počtem jednačtyřiceti bodů, které dokázali získat za deset výher, jedenáct remíz a 6 proher. Fotbalisté tohoto celku nastříleli v této sezóně do soupeřových branek celkem šestatřicet branek a inkasovali jich 29. Nejvíce branek v dresu Montpellier v tomto ročníku nastřílel francouzský útočník Gaetan Laborde, který jich má na kontě rovných deset. Montpellier se ovšem v poslední době trápí, když dokázalo vyhrát pouze dvě ligová utkání z posledních dvanácti.

Angers SCO

Hosté z Angers jsou na tom sice co se týče postavení v tabulce o něco hůře, ale v poslední době prožívají o trochu zdařilejší období než domácí. V tabulce se nacházejí na dvanácté pozici a mají na kontě čtyřiatřicet bodů, které vybojovali za osm výher, deset remíz a 9 proher. Hráči Angers doposud nastříleli jednatřicet branek a inkasovali jich stejný počet. Nejlepším střelcem týmu je do této chvíle útočník Stephane Bahoken, jenž síť rozvlnil osmkrát. Zajímavostí je, že Angers v této sezóně nedokázali na venkovním trávníku ani jednou vyhrát druhý poločas.

Angers – Monako 2:2
    Guingamp – Angers 1:0
    Angers – Nice 3:0
    Štrasburk – Angers 1:2
    Angers - Dijon 1:0

Montpellier HSC: Lecomte – Congré, Hilton (C), Cozza – Suárez, Schirí, Lasne, Oyongo – Laborde, Mollet – Delort.
    Náhradníci: Bertaud – Adouyev, Boutobba, Camara, Píriz, Sambia, Škuletić.

Angers SCO: Butelle – I. Traoré (C), Pavlović, Thomas – Manceau, N'Doye, Santamaría, Mangani, Pellenard – Bahoken, Tait.
    Náhradníci: Boucher – Capelle, Diaw, Fulgini, López, Pajot, Reine-Adélaïde..

1

1
    Domácí se ihned snažili o nákop do vápna soupeře, který ovšem zlikvidovala pozorná obrana.

2
    Manceau centroval do vápna soupeře, kde byla ovšem připravená obrana, která odvrátila míč na roh!

4
    Montpellier právě vstřelil branku!
    ANDY DELORT dostal rychlou přihrávku do vápna odkud překvapil gólmana svojí střelou do levého spodního rohu branky.
    4. Andy DELORT - 1:0

5
    Po brance se snažili zaútočit hosté, kteří ale nedokázali zakončit.

6
    Střelec první branky se nyní snažil projít opět do vápna jeden na jednoho, což se mu tentokrát nepovedlo.

7
    Domácí po slibné šanci vybojovali alespoň rohový kop, který ovšem končí za brankovou čárou. Centr se vůbec nepovedl.

8
    Na druhé straně již nyní kombinují hosté, kteří se dostali do zajímavého zakončení, které zlikvidoval brankář Lecomte.

9
    Hostující celek předvádí nadále svojí kombinaci na vlastní polovině a postupně se snaží dostat vpřed.

9
    Hráči Angers se dokonce dostal do zajímavého zakončení zpoza vápna, které ale vychytal opět pozorný Lecomte.

10
    Po úvodní brance zůstávají na míči většinu doby hosté, kteří se snaží postupnou kombinací dostat před vápno Montpellieru.

11
    Hráči domácího celku nyní předvedli povedenou akci, která ovšem ztroskotala na koncové přihrávce ve vápně, která byla úspěšně zblokována.

13
    Domácí fotbalisté se pokusili o rychlý brejk, který ovšem překazila záložní řada Angers, která dlouho přihrávku zneškodnila.

14
    Hosté předvedli povedenou akci, po které zakončoval Tait, jehož střela byla zblokována a následuje tak rohový kop.

15
    Rohový kop žádné větší nebezpečí nepřinesl, rozehrává Lecomte.

16
    Domácí vedou o dvě branky! Ve vápně se dostal k dorážce ALLJÍS SCHIRÍ, který trefil volné místo u levé tyče a zvyšuje tak náskok svého týmu o dvě branky!
    16. Alljís SCHIRÍ - 2:0

18
    Domácí měli příležitost opět ohrozit branku, což se jim ale po neshodě v kombinaci nepovedlo.

19
    Skhiri mohl svůj tým poslat do vedení o tři branky, když ve vápně dostal přihrávku a přehazoval brankáře na zadní tyč. Jeho střela skončila jen těsně vedle levé tyče.

20
    Santamaria fauloval na polovině hřiště, čehož si všiml hlavní arbitr dnešního utkání, který hru zastavuje.

21
    Domácí měli k dispozici přímý kop, který si ovšme pohlídal brankář Buttele, jenž míč skvěle vyrazil na rohový kop.

22
    Rohový kop také branku neohrozí, míč končí u obránců Angers.

23
    Taita mohl nyní snížit skóre, když dostal míč do vápna, kde to vypadalo, že půjde sám na branku, ale nakonec ho zastavila na poslední chvíli skvěle bránící obrana domácích.

24
    N'Doye nyní fauloval při snaze napadat svého soupeře, který bude po nedovoleném zákroku rozehrávat.

25
    Bahoken se snažil vytvořit šanci pro své spoluhráče, což se mu nepovedlo. Míč končí za brankou, od branky rozehrávají domácí.

26
    Pokus o dlouhý balón domácím vůbec nevyšel. Odkop od branky má v tuto chvíli brankář Butelle.

27
    Nyní podobný pokus na druhé straně, kde to vypadalo o něco lépe. Nakonec si ale pro míč došel Lecomte.

28
    Hráči Angers se nadále snaží ohrozit branku Montpellier, což se jim zatím nedaří, skvěle kombinují, ale nedokážou se dostat ke střele.

29
    Pelleanrd se snažil odcentrovat do vápna, což se mu povedlo. Jeho centr ovšem nenašel žádného spoluhráče.

30
    Tait nyní skvěle obešel několik hráčů a zpoza vápna zakončoval. Jeho střela skončila několik centimetrů nad břevnem domácí svatyně.

31
    Pellenard si v souboji počínal nedovoleně, a tak se domácí dostanou k rozehrávce standardní situace.

32
    Domácí předvedli hezkou sérii přihrávek, po které ale míč ztrácí, což je další šance pro hosty.

33
    Montpellier se dostal k centru z levé strany, který skončil u obránců Angers, kteří již nyní postupují vpřed.

34
    Hosté se snažili opět ohrozit branku, ale to se jim opět nepovedlo. Přihrávka do vápna byla moc dlouhá, a tak rozehrává brankář domácího celku.

35
    Mangani dostal přihrávku do vápna, ale míč si nedokázal zpracovat a další šanci tak neuvidíme.

36
    Faulovaný byl nyní Santamaria, hosté rozehrávají.

38
    Po faulu mají hosté další přímý kop ze zajímavé situace.

39
    Tait vyslal na branku hezkou ránu, kterou s menšími problémy vyrazil za branku Lecomte, následuje rohový kop.

39
    Ani rohový kop nepřiblížil hosty z Angers k vyrovnání. Centr odvrátila obrana.

40
    Bahoken skvěle napadal rozehrávající brankáře Montpellier, kterému míč odkopl od nohy po skluzu a jen těsně netrefil prázdnou branku domácích.

41
    Mangani a jeho další faul vede k dalšímu přerušení hry. Domácí budou rozehrávat za polovinou hrací plochy.

42
    První poločas se blíží ke konci a vypadá to, že domácí si svoje dvoubrankové vedení udrží. Hosté prozatím nemůžou najít recept na to, jak ohrozit branku.

43
    I když ke konci poločasu hosté ještě zkouší něco vymyslet, tak se to moc nedaří.

44
    Laborde nyní šel do souboje moc tvrdě a píská se faul. Z této vzdálenosti ovšem hosté branku jen těžko ohrozí.

45
    Faulovaný Santamaria navíc zůstal ležet na trávníku a vyžádal si ošetření. Nyní opouští trávník a zdá se, že bude moc pokračovat.

45+1
    Rozhodčí nastavuje v prvním poločase jednu minutu!

45+2

První poločas je u konce. Domácí odchází do šaten spokojeni, vedou o dvě branky. Do vedení se hráči Montpellier dostali již ve 3. minutě, když se ke střele z vápna dostal Delort, který trefil míč na volné místo k levé tyči. I když se zdálo, že hosté mají více ze hry, tak domácí se v 16. minutě trefili podruhé. K dorážce ve vápně se dostal Skhiri, jenž poslal svojí ránu na totožné místo jako Delort.

46

46
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Cheikh N'Doye, přichází Jeff Reine-Adélaïde.

46
    Druhý poločas rozehráli hosté, kteří se budou snažit zlomit nepříznivé skóre.

47
    Domácím centr do vápna Angers nevyšel, obrana hostů si tento pokus pohlídala.

48
    Mollet zkoušel prostřelit hlouček několika hráčů, což se mu nepovedlo, střela byla zblokována a nasleduje tak rohový kop.

48
    Centr z rohového kopu sice nebyl špatný, ale nenašel ani jednoho z hráčů Montpellier.

49
    Lasne fauloval jednoho ze svých protihráčů, čehož si všiml hlavní rozhodčí a hru zastavuje.

50
    Hosté se snažili o centr do vápna domácích, kde ovšem byla znovu dobře postavená obrana, která nedovolila průniku balónu do vápna.

51
    Thomas Mangani zůstal ležet na hřišti a žádá si ošetření.

52
    Tait skvěle obešel na levé straně protihráče a vyslal přihrávku do běhu, která našla adresáta, který ovšem míč ztratil.

53
    Santamaria posílal dlouhý balón po levé straně, ale jeho přihrávka končí za postranní čárou. Následuje autové vhazování pro domácí.

54
    Hosté poslali balón až k vlastnímu brankáři, od kterého míč následně během několika vteřin došel k druhé brance.

55
    Bahoken se dostal ke střele ve vápně, ale jeho pokus mířil přímo do náruče brankáře Lecomteho.

57
    Laborde mohl nyní poslat svůj tým do vedení již o tři branky, ale jeho střelu skvěle vychytal brankář Angers, který dává svému týmu naději.

58
    Hosté se sice dostali dopředu, ale přihrávka do vápna byla moc dlouhá a dostala se až k domácímu gólmanovi.

59
    Hosté po povedené akci vybojovali po zakončení rohový kop.

60
    Rohový kop neskončil velkou šancí, ale následuje druhý v pořadí. Obrana Montpellier míč poslala za branku.

60
    Ani druhý pokus nevyšel, tentokrát se hráči Angers do zakončení opět nedostali. Následuje odkop od branky.

62
    Reine-Adelaide se dostal ke střele z velké dálky, které těsně minula levou tyčku branky.

63
    Bahoken nyní v souboji fauloval svého protihráče, čehož si všiml hlavní arbitr, jenž hru přerušil.

64
    Další centr do vápna hostů posílal Moller. Jeho pokus ovšem ubránila obrana Montpellieru.

65
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Petar Škuletić.

66
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Romain Thomas, přichází Angelo Fulgini.

67
    Fotbalisté Angers měli nyní k dispozici již několikátý rohový kop. Ani tentokrát se ovšem centr nepovedl.

68
    Hosté jsou sice v dnešním utkání lepším týmem, co se týče držení míče a přihrávek, ale nedokáží si vytvořit pořádné šance.

68
    Žlutou kartu dostává Florent Mollet (Montpellier HSC).

69
    Tait poslal hezkou střelu z přímého kopu na branku domácích. Tento pokus ovšem skvěle vyrazil Lecomte.

70
    Žlutou kartu dostává Alljís Schirí (Montpellier HSC).

71
    Další rohový kop opět končí bez zakončení. Angers dnes mnoho střel nemají.

72
    Do konce utkání zbývá zhruba dvacet minut! Hosté budou muset zabrat, jestli chtějí pomýšlet alespoň na remízu.

74
    Červenou kartu dostává Mateo Pavlović (Angers SCO), který s tímto verdiktem těžce nesouhlasí. Hosté to tak budou mít ještě těžší, když budou utkání dohrávat v deseti.

75
    Domácí ihned po červené kartě postupují vpřed a snaží se rozbít oslabenou defenzívu Angers.

77
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Elhadji Pape Djibril Diaw.

78
    Vypadá to, že toto utkání se bude již spíše dohrávat. Hosté po červené kartě přestali hrát a domácím držení míče více než vyhovuje.

80
    Angers právě vstřelilo branku!
    Tak přece jen je tu ještě komplikace! ANGELO FULGINI byl na konci povedené kombinace ve vápně a bez větších problému zakončil na vzdálenější tyč.
    80. Angelo FULGINI - 2:1

81
    Žlutou kartu dostává Paul Lasne (Montpellier HSC).

82
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Junior Sambia.

83
    Domácí drží balón a snaží se co nejvíce pozdržet hru, která začíná být v posledních minutách více a více zajímavá.

84
    Hosté se dostali k míči a kombinují s ním před šestnáctkou soupeře.

85
    Fotbalisté Montpellier si přihrávají na vlastní polovině, což jim v posledních minutách vyhovuje nejvíce. Do konce utkání zbývá posledních pár minut.

86
    Hráči Angers se dostali k rozehrávce rohového kopu, který mířil do vápna, kde ho zneškodnila obrana domácích.

87
    Po rohovém kopu se hosté ještě dostali k míči a přihrávali do vápna, kde pohotově vyběhl Lecomte a míč chytil do rukavic.

89
    Hosté mají posledních pár okamžiků na to, aby ohrozili branku soupeře. Prozatím drží balón a snaží se ho dostat do vápna.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec hrací doby!

90+1
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Bilel Boutobba.

90+2
    Hosté vyrovnávají v deseti na 2:2! STÉPHANE BAHOKEN dostal krásnou přihrávku do vápna, kde skvěle obešel brankáře domácích a nejspíše tak zařizuje svému týmu alespoň bod! Asistence: Fulgini A.
    90+2. Stéphane BAHOKEN - 2:2

90+3
    Pro domácí je tato branka zdrcující! Hosté dokázali v deseti vstřelit dvě branky, což se vidí málo kdy.

90+5

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 1:1. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 5:5.

Hosté nakonec odjedou naprosto spokojení! Ve druhém poločase dostal v 73. minutě červenou kartu Pavlovic a vypadalo to, že domácí si v klidu dojdou pro výhru. Hosté se ovšem nevzdali a bojovali, což se vyplatilo. První branku vstřelil v 80. minutě Fulgini a vyrovnávací branku zařídil až v samotném nastavení Bahoken.

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního dne! (16:57:02)

Adam Mitáš

Góly: 4. Delort (Laborde), 16. Schirí – 80. Fulgini (Reine-Adélaïde), 90+2. Bahoken (Fulgini)

Karty:   68. Mollet (MON), 70. Schirí (MON), 81. Lasne (MON)   74. Pavlović (AGR)

HSC Montpellier: Lecomte – Congré, Hilton (C), Cozza – Suárez, Schirí, Lasne, Oyongo – Laborde (65. Škuletić), Mollet (82. Sambia) – Delort (90+1. Boutobba).

Angers SCO: Butelle – I. Traoré (C), Pavlović, Thomas (66. Fulgini) – Manceau, N'Doye (46. Reine-Adélaïde), Santamaría, Mangani (77. Diaw), Pellenard – Bahoken, Tait.
    Náhradníci: Boucher – Capelle, Diaw, Fulgini, López, Pajot, Reine-Adélaïde.