Otrokovice – Mladá Boleslav 5:7 (kon.) | Bohemians – Sparta 5:4 (kon.) | Ostrava – Chodov 4:3 (2:0 po s.n.)
Střešovice – Vítkovice 5:4 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
5:7 (2:4, 1:1, 2:2) Stav série: 0:3
Předvýběr.CZ Florbal MB
cz Sobota 09.03.2019, 18:00 • Městská hala Otrokovice • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ • Štvrťfinále

Mladá Boleslav nakonec zvládá i třetí utkání v sérii. Avšak tohle bylo nejtěsnější. Dalo se očekávat, že na palubovce Otrokovic je nebude čekat snadný úkol. Ač se v úvodu zdálo, že rozsekají svého soka (podotýkám, že vedly na začátku první třetiny 4:0!), tak se Otrokovice velmi rychle zmátořily a nakonec sehrály se svým soupeřem vyrovnané utkání. Ve třetí třetině (díky dvěma proměněným trestným střílení) sahaly po remízovém výsledku a v prodloužení se již může stát cokoliv. Avšak nakonec nedokázaly vyrovnat a zítra je čeká další střetnutí, ve kterém budou odvracet konec sezóny. (19:58:58)

Nejlepší hráči utkání
    Josef Pluhař vyhlášen za hostující celek! Martin Szweda pak za tým Otrokovice!

59:45 Martin TOKOŠ - 5:7

59:45
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MARTIN TOKOŠ, který nakonec dokázal zpracovat vysoký míček a stvrzuje vítězství svého celku brankou do prázdné branky. Asistence: Jan Natov.

59:11
    Mají míček, ale v následném souboji o něj přichází.

58:46
    Pantheři to logicky zkouší bez svého brankáře, tak co, vyrovnají?
    58:36 Matěj KOSTKA - 5:6

58:36
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    MATĚJ KOSTKA jej bezpečně proměňuje a posílá míček pod horní tyčku a vykřesal naději pro svůj tým!

58:36
    Nařízeno trestné střílení pro Otrokovice. Druhé v dnešním zápase!

58:36
    Opravdu těžko se dá něco dělat, když vám soupeř ne a ne půjčit míček.

58:16
    Střela z levé strany, kterou obránce Pantherů blokuje svou nohou.

57:46
    Otrokovice nyní napadaly ve třech hráčích a donutily soupeře k chybné rozehrávce. Následovala přízemní střela, která však nebyla přesná!

56:15
    Petr Krzyžanek zabojoval u mantinelu a ani nyní se domácí nedostávají k míčku a zpětná přihrávka do obranného pásma Technologů znamená, že musí i nadále bojovat a napadat o míček.

55:33
    Mladá Boleslav velmi dobře takticky zvládá posledních pět minut hry a jestli se jí to bude dařit až do konce zápasu, tak o vítězi nemůže být pochyb.

54:41
    Otrokovice nutně potřebují dostat míček a jít před Bauera. Jenže jejich soupeř si bezpečně přihrává na vlastní polovině a šetří čas jak to jen jde.

52:30
    Blížíme se ke koncovce zápasu a Otrokovice ví, že dnes mohou se svým soupeřem uspět a potenciálně snížit stav série.

51:12
    Brankář domácích zachytává míček a ten ihned vyhazuje. Jeho spoluhráči však nedokázali pořádně zaútočit.

50:31
    Avšak to musí mít míček pod svou kontrolou, což nyní aktuálně vůbec nemají.

Adam Dořák

Góly a asistencie: 18. Kvapil, 18. Zapletal (Gál), 21. Pešat, 48. Kostka (t.s.), 59. Kostka – 13. Natov (Pluhař), 14. Tadeáš Chroust (Tomašík), 16. Bína (Natov), 17. Curney (Natov), 33. Řehoř (Tomáš Chroust), 41. Zakonov (Bína), 60. Tokoš (Natov)

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Majrich) – Rožnovják, Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Kvapil – Sovják, Vykopal, Uhrinovský – Jurčík, Zapletal, Szweda – Gál, Pešat, Kittel – Volek, Petřík.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Musil) – Novák, Řehoř, Höffer, Zakonov, Krzyžanek – Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust, Bína – Tokoš, Pluhař, Gruber – Curney, Tomašík, Natov.

Rozhodca: Libor Gavlas a Lukáš Mikula