Florida – Minnesota 6:2 (kon.) | Washington – NJ Devils 3:0 (kon.) | Carolina – Winnipeg 1:8 (kon.)
Anaheim – Montreal 8:2 (kon.) | Colorado – Buffalo 3:0 (kon.) | San Jose – St. Louis 3:2 (po pr.)
San Jose Sharks
3:2 (2:1, 0:1, 0:0 - 1:0)
St. Louis Blues
cz Sobota 09.03.2019, 22:10 • SAP Center, San Jose • NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělní noci a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (00:38:42)

Střely na branku: 33 – 19

Je dobojováno. Domácí nakonec vítězí v prodloužení, když se trefil po pěkném pasu od Coutureho Kevin Labanc. Sharks tak získávají dva body, hosté si ze SAP centra odvezou bod jeden.

63:21 Kevin LABANC - 3:2

63:21
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Domácí rozhodují toto utkání v prodloužení. Couture našel přesným pasem najíždějícího KEVINA LABANCE, jenž se z prostoru mezi kruhy trefil kolem levé ruky Jakea Allena – 3:2. Sharks tak berou bonusový bod navíc. Asistence: Logan Couture a Tomáš Hertl.

62:33
    Schwartz sebral ve středním pásmu puk a namířil si to do útočného pásma, kde poté hosté opět ohrozili branku soupeře.

61:44
    Allen dokázal zakročit proti dalšímu domácímu pokusu a hosté tak znovu s pukem směřují před branku domácích.

61:20
    Hosté se ale také nedostali ke střele a znovu tak Sharks otáčejí hru na opačnou stranu.

60:53
    Couture vyjel z pásma, aby se záhy vrátil zpět. Svou přihrávkou však nenašel spoluhráče a do akce míří hosté.

60:30
    Burns se vystavil ofsajdové pasti a hra je vykázána zpět do středního pásma, kde se bude vhazovat.

60:01

Dnešní utkání sleduje 17 562 diváků.

Střely na branku: 31 – 18

Zápas se v základní hrací době nerozhodl, na řadu tak přijde po krátké pauze pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.

60:00

59:50
    Hosté mají puk, jsou s ním v útočném pásma, už to ale vypadá, že se nic nestane.

Vendula Zdražilová

Góly a asistencie: 17. Meier (J. Thornton, Heed), 20. Meier (Couture, Hertl), 64. Labanc (Couture, Hertl) – 11. Maroon (Parayko, Dunn), 40. B. Schenn

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, R. Šimek, Heed, Vlasic, Braun, Dillon – Pavelski (C), Couture (A), Meier – Nyquist, Hertl, Donskoi – Labanc, J. Thornton (A), Sörensen – M. Karlsson, Goodrow, Haley.
    St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Dunn – R. O'Reilly, B. Schenn, Thomas – Bozak, Maroon, Steen (A) – Sundqvist, Schwartz (A), Blais – Barbašev, MacEachern, Sanford.

Rozhodca: Graham Skilliter, Ian Walsh – Darren Gibbs, Steve Miller

Diváci: 17 562