Pardubice – Třinec 4:0 (kon.) | Prostějov – Č. Budějovice 0:1 (kon.) | Vítkovice – Hr. Králové 0:0 (kon.)
1. SK Prostějov
0:1 (0:1)
SK Dynamo Č. Budějovice
cz Sobota 09.03.2019, 14:30 • Prostějov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 18. kolo

Děkuji vám za sledování přenosu a přeji příjemný zbytek sobotního odpoledne. Budu se těšit u dalších přenosů. (16:27:30)

Dnešní zápas 18. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY končí těsným vítězstvím hostujících Českých Budějovic. Jedinou brankou o tom z penalty v prvním poločase rozhodl kapitán Dynama Jiří Kladrubský. V bojovném utkání jsme příliš brankových příležitostí neviděli a branka Kladrubského tak zůstala brankou jedinou až do závěrečného hvizdu.

90+2

90+1
    České Budějovice zkušeně drží míč na útočné polovině, v tuto chvíli získávají míč po faulu u rohového praporku.

90
    Stejně jako v první poločase budou nastaveny dvě minuty nad rámec standardní hrací doby.

90
    Koudelka dohrál u lajny přihrávajícího hráče a může být rád, že neviděl druhou žlutou kartu.

90
    Le Giang drží naděje domácích na vyrovnání, když ve vyložené šanci vychytal zakončujícího Provoda!

89
    Domácím se nyní povedla krásná kombinační akce, stalo se tomu však na polovině hřiště, kde to domácím není moc platné.

88
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Ladislav Martan, přichází Roman Wermke.

87
    Přímý kop ale zastavuje útočný faul domácího kapitána Kroupy. Tento hráč vidí za následné protesty žlutou kartu.

86
    Domácí se snaží hodně míčů nakopávat na Kroupu, který to má na hrotu někdy velmi těžké. Nyní se mu podařilo vybojovat přímý kop z nadějné pozice.

85
    Provod získává pro svůj tým aut, což Dynamu v tuto chvíli stačí.

84
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Patrik Brandner, přichází Ivo Táborský.

83
    Ševčík se ocitl na chvíli sám ve vápně hostů, podařilo se mu také zakončit, ale míč se pouze odrazil on obránce Dynama za brankovou čáru.

82
    Po útočném faulu Kroupy vzplanuly emoce domácích proti rozhodnutím sudích. Budeme sledovat přímý kop pro Dynamo.