Ne – Jičín 14:5 (kon.) | Chodov – Panthers 5:0 (kon.) | Vítkovice – Bohemians 8:3 (kon.)
Ostrava – Střešovice 4:3 (3:1 po s.n.)
Ne
14:5 (5:3, 4:1, 5:1) Stav série: 2:0
Finance Novák FBK Jičín
cz Nedeľa 03.03.2019, 11:00 • SH Jižní Město • Play- off Extraligy žen CZ • Štvrťfinále

Dnešní zápas je u konce a domácí Tigers vítězí naprosto jednoznačně 14:5. Jičín svému soupeři vzdoroval pouze v první třetině, po které byl náskok domácích pouze dvougólový. Další dvě třetiny ale Jižní Město naprosto ovládlo. Série se tak do Jičína bude stěhovat za stavu 2:0 pro Tigers.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (12:54:32)

59:48
    Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Markéta Kosová – 2 min., Hrubost).

59:13
    Zápas se nám přehoupl do poslední minuty a domácí florbalistky se snaží vstřelit ještě jednu branku.

57:47
    Ivanti Tigers právě vstřelilo branku!
    Krásná souhra KATEŘINY KOVAŘÍKOVÉ a Venduly Beránkové. Druhá jmenovaná proběhla na útočnou polovinu a křižným pasem našla na zadní tyči dobře postavenou Kovaříkovou. Ta neměla problém zasunout míček do brány a zapisuje druhý gól v krátkém čase.
    Asistence: Vendula Beránková.

57:00
    Do konce zápasu nám zbývají pouhé tři minuty. Otázkou už pouze zůstává, na jakém skóre se to dnes zastaví.

55:50
    O chvilku později už se skóre přeci jenom mění. Lucia Jelínková našla pěknou přihrávkou za obranu KATEŘINU KOVAŘÍKOVOU, která si s touto situací poradila s přehledem.
    Asistence: Lucia Jelínková.

55:19
    Další šance na změnu skóre. Tentokrát se pěknou kličkou uvolnila Lucia Jelínková a donutila Veroniku Samkovou k výbornému zákroku.

54:22
    Petra Šebestová našla na středu hřiště dobře postavenou Adélu Polívkovou. Ta se svou střelou neuspěla, jelikož trefila první clonící hráčku.

52:45
    O osudu dnešního zápasu je nejspíše rozhodnuto. O korekci výsledku se snažila Anet Jarolímová, která předběhla všechny soupeřky a bekhendem jednoruč vyslala hodně nebezpečnou střelu. Karli vyráží.

51:11
    Přesně s vypršením trestu hostujících hráček se poprvé v zápase prosazuje ELIŠKA CHUDÁ, která se dostala k míčku po přihrávce Ivety Hyršlová. Prvně jmenovaná se trefila naprosto přesně.
    Asistence: Iveta Hyršlová.

50:00
    Domácí florbalistky mohly využít přesilovou hru. Jenže to by musela Lucie Řezáčová z první trefit úplně odkrytou branku. Stav se tak nemění.

49:11
    Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Nikola Mrázková – 2 min., Špatné střídání).

48:42
    Jičín je sice na útočné polovině, ale jeho snaha je bezzubá.

46:48

46:44
    Sledujeme slabší pasáž hry, ve které se ani jeden z týmů téměř k ničemu nedostává.

44:48
    Vyloučení v týmu Ivanti Tigers FK Jižní Město (Michaela Šulanová – 2 min., Nedovolené vrážení).

44:34
    Další hezká kombinace domácích florbalistek. Po přihrávce Dagmar Suré zkoušela svou střelu z první Lucie Řezáčová. Samková se však stihla přesunout a další gól za svá záda nepustila.

42:44
    Ještě v téže minutě tu máme jedenáctý gól domácích. Po kombinaci Elišky Chudé s DOMINIKOU KUBIŠOVOU se raduje druhá jmenovaná.
    Asistence: Eliška Chudá.

Aleš Skok

Góly a asistencie: 2. Kubišová (Kleinová), 3. Hyršlová (Jelínková), 5. Řezáčová (Pisárová), 16. Hermannová (V. Beránková), 20. V. Beránková (Jelínková), 25. Hyršlová (V. Beránková), 34. V. Beránková (Jelínková), 36. Řezáčová (Šebestová), 37. Hyršlová (Hermannová), 42. Jelínková (Kovaříková), 43. Kubišová (Chudá), 52. Chudá (Hyršlová), 56. Kovaříková (Jelínková), 58. Kovaříková (V. Beránková) – 4. Jarolímová (Bachmaierová), 8. Svobodová (Strejcovská), 17. Bachmaierová (Žůrková), 38. Bachmaierová (Jarolímová), 43. Jarolímová (Bachmaierová)

Ne: Karli (Špačková) – Hermannová, Billá, V. Beránková, Šulanová, Polívková, Kleinová – Surá, Pisárová, Hyršlová – Procházková, Pálková, Řezáčová – Šnajberková, Kubišová, Jelínková – Kovaříková, Šebestová, Chudá.
    Finance Novák FBK Jičín: Samková – Růžičková, N. Mrázková, Strejcovská, Paulovičová, Kosová – Jarolímová, Chlumská, Žůrková – Smetáková, T. Mrázková, Kuchařová – Svobodová, Gabrielová, Bachmaierová.

Rozhodca: Beranová, Hejnová