Vítkovice – Střešovice 8:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Otrokovice 5:2 (kon.) | Chodov – Ostrava 4:3 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
4:3 (0:1, 3:1, 1:1) Stav série: 1:0
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
cz Sobota 02.03.2019, 19:30 • SH Jižní Město, Praha • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ • Štvrťfinále

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (21:28:59)

Dnešní zápas je u konce. Po vyrovnaném boji si Chodov připisuje první vítězství v sérii.

Do zápasu lépe vstoupili hosté, Sládek po dvou minutách hry trefil tyčku domácí branky. O 14 minut později mu to už ale vyšlo a po střele Šindeláře prostřelil přesouvajícího se Baráka.

Po dvou minutách druhé třetiny se po krosové přihrávce prosadil Marek Vávra, který tak srovnal skóre. V 33. minutě se domácí hráči dostali poprvé do vedení, Plíhal po přihrávce od Vošty vymetl růžek hostující branky. Vedení domácích netrvalo dlouho, po rychlé kombinaci o několik sekund později srovnal Sládek. A aby toho nebylo málo, po dalších pár sekundách domácí už opět vedli. Matějčík po Vávrově střele prostřelil Laju.

Poslední třetina skončila nerozhodně. Po trefě Vošty v 56. minutě ještě utkání zdramatizoval dvě minuty před koncem Daniš. I přes několik šancí už ale hostující hráči nestihli vyrovnat.

Hráči utkání: Jan Barák (Chodov) a Michal Sládek (Ostrava)
    Střely:19:21

59:55
    Matyáš Šindler měl na holi vyrovnání, ze vzduchu ale poslal míček pouze do dobře postaveného Baráka!

59:20
    Neskutečný zákrok teď vytasil proti Sládkově střele ze středu Barák! Chodov si určitě před zápase nepředstavoval, že bude mít s dnešním zápasem takové problémy!

59:00
    Ostrava bez brankáře.

58:00
    Právě probíhají poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:54
    Obrovský šance pro hostující hráče! Patrik Posselt ze stoprocentní pozice ale trefuje pouze Baráka!
    57:11 Jan DANIŠ - 4:3

57:11
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Tak tohle bude ještě drama! JAN DANIŠ se štěstím protlačil míček mezi tyčkou a Barákem a posílá tak Ostravu na jednobrankový dostřel! Bez asistence.

56:50
    Daniel Maxa měl na hokejce rozhodnutí dnešního mače. Svůj úder ale poslal vysoko nad branku Laji.
    55:18 Ondřej VOŠTA - 4:2

55:18
    Chodov právě vstřelil branku!
    Chodov hrdinu dnešního utkání nemusí hledat dlouho! ONDŘEJ VOŠTA po úniku po mantinelu posílá míček k přední tyči a svým dnešním prvním gólem posouvá Chodov k vítězství v dnešním zápase! Asistence: Šimon Doubek.

53:50
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Tom Ondrušek – 2 min.).
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Jan Daniš – 2 min., Nesportovní chování).

53:50
    Krásné sólo přes celé hřiště málem Michal Sládek zakončil gólově. Do střely mu na poslední chvíli statečně skočil Barák, který tak v těžké chvíli podržel svůj tým.

53:06
    Střela Juhaňáka letěla vysoko nad domácí branku.

52:23
    Na hřišti se přitvrzuje. Ondrušek se proletěl před mantinel, načež byla k vidění menší strkanice. Ještěže ve florbalu nejdou shodit rukavice.

51:55
    Ondrušek to sobecky vzal na sebe a místo přihrávky do lepší pozice z otočky vystřelil pouze do před sebou stojícího obránce.

51:38
    Střela Dominika Eichnera propadla až k Barákovi, který jí uklidil do náruče.

Libor Kokoška

Góly a asistencie: 22. M. Vávra (Matejčík), 33. Plíhal (Vošta), 34. Matejčík (M. Vávra), 56. Vošta (Doubek) – 17. Sládek (Šindler), 34. Sládek (Šindler), 58. Daniš

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Maxa, Kašovský, T. Vávra, Švajný, Doubek, Strnad – Mikeš, Koutný, Vošta – M. Vávra, Pražák, Ondrušek – Řezáč, Koutný, Matejčík – Krbec, Plíhal.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Klobučník) – Kubíček, Jiří Šebesta, Jurdzin, Posselt, J. Bauer, Lipový, Moravčík, Kuczera – Juhaňák, Zálesný, Hrabal – Šindler, Eichner, Daniš – Sládek, Mendrek, Křiva.

Rozhodca: Lukáš Čížek, Lukáš Laštovička