Charleroi – Genk 1:1 (kon.) | Kortrijk – Cercle Brugge 2:1 (kon.) | Oostende – Waasland-Beveren 1:1 (kon.)
Brugge – Sint-Truiden 1:0 (kon.)
KV Kortrijk
2:1 (0:1)
Cercle Brugge KSV
cz Sobota 02.03.2019, 20:00 • Guldensporen Stadion, Kortrijk • Belgická Jupiler Pro League • 28. kolo
    89. Felipe AVENATTI - 2:1

89
    Kortrijk právě vstřelil branku!
    Z ničeho nic se domácí celek dostává do vedení.Znovu po centru před branku se prosazuje FELIPE AVENATTI. Nálada na stadionu je parádní, Kortrijk otočil skóre. Jovan Stojanović byl centrujícím hráčem.
    80. Felipe AVENATTI - 1:1

80
    Po rychlém přenesení hry se deset minut před koncem druhého poločasu dočkal domácí celek vyrovnání. Centr se snesl před branku, Teddy Chevalier našel FELIPE AVENATTIU, jehož hlavička byla přesná.

79
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Aboubakary Koita, přichází Christophe Lepoint.

79
    Žlutou kartu dostává Julien De Sart (KV Kortrijk).

75
    Střídání v týmu Cercle Bruggy KSV: ze hřiště odchází Guevin Tormin, přichází Robbe Decostere.

73
    Žlutou kartu dostává Petar Golubović (KV Kortrijk).

71
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Elohim Rolland, přichází Charis Charisis.

69
    Střídání v týmu Cercle Bruggy KSV: ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Arnaud Lusamba.

58
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Imoh Ezekiel, přichází Teddy Chevalier.

53
    Žlutou kartu dostává Elohim Rolland (KV Kortrijk).

37
    Žlutou kartu dostává Lloyd Palun (Cercle Bruggy KSV).

27
    Žlutou kartu dostává Guevin Tormin (Cercle Bruggy KSV).

22
    Střídání v týmu Cercle Bruggy KSV: ze hřiště odchází Kylian Hazard, přichází Irvin Cardona.
    10. Benjamin DELACOURT - 0:1

10
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!
    Hostující celek se dostává do vedení, centr se snesl před branku, kde jej hlavou do branky usměrnil BENJAMIN DELACOURT.