Marseille – Amiens 2:0 (kon.) | Angers – Nice 3:0 (kon.) | Monaco – Nantes 1:0 (kon.)
Olympique Marseille
2:0 (2:0)
Amiens SC
cz Sobota 16.02.2019, 17:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Ligue 1 Uber Eats • 25. kolo

Domácí celek díky prvnímu poločasu vyhrává tento zápas 2:0. Florian Thauvin se prosadil jako první, a pak Mario Balotelli. Ten se ke gólu dostal také ve druhém poločase, ale pro ofsajd neplatil. Hosté nepředvedli směrem do útoku vůbec nic. (18:55:59)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 8:3. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:15.

90+5

90+4
    V poklidném tempu se zápas dohrává.

90+2
    Steve Mandanda má míč pod kontrolou a rychle jeje rozehrává na spoluhráče.

90+2
    Morgan Sanson si balon příliš předkopl, a tak nedokázal zakončit.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

90
    Dimitri Payet centroval před branku, nikdo z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal.

89
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Maxime López, přichází Dimitri Payet.

88
    Cheick Timite byl nachytaný v postavení mimo hru. Akce Amiens tak končí.

87
    Luiz Gustavo zakončoval z velké dálky, jeho tvrdou ránu dokázal hostující brankář poměrně snadno zastavit.

85
    Rozehrávat budou nyní hosté na útočné polovině, marně se snaží vymyslet něco překvapivého.

84
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Florian Thauvin, přichází Bouna Sarr.

82
    Bakaye Dibassy se dostal na útočnou polovinu, ale šanci si vypracovat nedokázal.

82
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, mnoho šancí momentálně k vidění není.

80
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází John Stiven Mendoza, přichází Juan Ferney Otero.

79
    Olympique Marseille kombinuje na útočné polovině, ale do výraznější šance se nemůže dostat.

78
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek míří za výhrou v tomto zápase.

76
    Morgan Sanson zakončoval z dobré pozice, jeho rán vyrazil hostující brankář. K dorážce domácí nepustila obrana.