Kortrijk – Charleroi 1:2 (kon.) | Oostende – Eupen 1:1 (kon.) | Waregem – Sint-Truiden 1:1 (kon.)
Waasland-Beveren – Gent 2:1 (kon.)
SV Zulte Waregem
1:1 (0:0)
Sint-Truiden VV
cz Sobota 16.02.2019, 20:00 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická Jupiler Pro League • 26. kolo

Aktivnější byl domácí celek, který se dokázal prosadit až ve druhém poločase, trefil se Stef Peeters patnáct minut před koncem. Poslední branku utkání, vyrovnávající, zaznamenal Yohan Boli. Utkání tedy končí remízou, se kterou jsou více spokojení hosté. (21:54:00)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:5.

90+3

90+2
    Henrik Björdal zakončoval patičkou, ale obránce balon odehrál do bezpečí.

90+2
    Mnoho šancí k vidění není, zdá se, že se oba celky s dělbou bodů smířily.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Marco Bürki, přichází Mikael Soisalo.

87
    Ibrahima Seck si pomohl ve snaze získat míč nedovoleně, a tak budou rozehrávat hosté.

87
    Hostující celek se pokouší zápas přetavit na svou stranu, nyní ale marně se snaží získat prostor pro zakončení.

86
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Nill De Pauw, přichází Henrik Björdal.

84
    Je vyrovnáno, jsme tam kde jsme byli prakticky celý zápas.
    82. Yohan BOLI - 1:1

82
    Sint-Truiden právě vstřelil branku!
    Krásnou průnikovou přihrávku dostal od Garcii YOHAN BOLI. Zpracoval míč, udělal kličku brankáři a zakončoval do prázdné. Povedený blafák chtělo by se dodat.

81
    Centr se snesl před branku, obrana si dokázala poradit.

80
    Samuel Asamoah měl na kopačce vyrovnání. Od spoluhráče dostal výbornou přihrávku do volného prostoru, ale gólmana prostřelit nedokázal. Sammy Bossut odrazil míč mimo hrací plochu, rohový kop.

77
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Alexis De Sart, přichází Mamadou Sylla.

77
    Hostující celek se pokouší rychle vyrovnat, ale domácí obrana včetně brankáře hraje aktivně.
    75. Stef PEETERS - 1:0

75
    Waregem právě vstřelil branku!
    Domácí celek se k velké radosti fanoušků dostává do vedení, krásnou ránou na vzdálenější tyč se prosazuje obranou nepokrytý STEF PEETERS.

73
    Steven De Petter vedl útočnou akci svého celku, jeho zakončení bylo ve finální fázi nepřesné.

71
    Kenny Steppe se zapojil rozehrávky svého celku, jeho dlouhý výkop se odrazil na kopačku soupeře, a tak mohou hrát domácí. Ti si na půlce pomohli nedovoleně.

70
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý fotbal. Domácí Hamdi Harbaoui se pokoušel o dlouhý centr na naběhnutého spoluhráče, ten byl však v postavení mimo hru.

67
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Jorge Teixeira, přichází Steven De Petter.

65
    Hosté vybojovali rozehrávku na útočné polovině, Théo Bongonda si počínal nedovoleně.

65
    Nill De Pauw se dostal do dobré střelecké pozice, jeho ránu z bezprostřední blízkosti vyrazil gólman.

62
    Théo Bongonda centroval před branku, Kenny Steppe získává míč.

60
    Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, střelecky je aktivnější domácí celek, ale gólové se nemůže prosadit.

59
    Stef Peeters rozehrával rohový kop. Balon poslal před branku, ale nikdo ze spoluhráčů nedokázal zakončit.

58
    Alexis De Sart vedl útočnou akci svého celku, propracoval se až do prostoru před brankou, tam ale přišel o míč. Následně fauloval Ibrahim Sankhon.

56
    Kenny Steppe rozehrává od své branky, sledujeme rychlý fotbal, který nabízí minimum šancí.

53
    Centr se snesl před branku, ale obrana byla pozorná a zblokovala zakončení Jorge Teixeiry.

52
    Rohový kop pro hosty, balon do hry uvede Dajči Kamada.

50
    Sammy Bossut rozehrává od své branky, rychle předal míč spoluhráčům.

49
    Volný kop budou nyní rozehrávat hostující fotbalisté. Obrana si se střelou dokázala poradit.

46
    Zdá se, že ani jeden celek neudělal změnu v sestavě. Ve stejném složení týmů byl zahájen druhý poločas.

46

Domácí celek je jednoznačně v tomto zápase aktivnější, hraje zejména na polovině soupeře a do šancí svého soka nepouští. Kenny Steppe zatím své spoluhráče podržel, a tak platí bezbrankový stav.

45+2

45+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

44
    Sandy Walsh zkoušel zakončovat přes obránce, jeho projektil byl zblokovaný.

44
    Ibrahima Seck zakončoval z dobré pozice, jeho ránu kryje hostující brankář.

42
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se zejména na polovině hrací plochy.

41
    Rohový kop rozehrávají fotbalisté Sint-Truidenu.

39
    Rohový kop rozehrával domácí celek, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

38
    Hamdi Harbaoui zakončoval z dobré střelecké pozice, jeho projektil končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.

37
    Hamdi Harbaoui chtěl zakončovat z první, ale jeho rána byla nepřesná. Rozehrávat tak bude brankář.

36
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

34
    Žlutou kartu dostává Marvin Baudry (SV Zulte-Waregem).

32
    Nill De Pauw dostal skvělou přihrávku, na ránu z první. Pokus si nemohl připravit, což podle toho také dopadlo.

30
    Kenny Steppe rozehrává od své branky, míč mají obránci VV.

29
    Žlutou kartu dostává Elton Acolatse (Sint-Truiden VV).

27
    Yohan Boli se dostal po výborném centru spoluhráče do šance. Zkoušel zakončit na vzdálenější tyč a minul.

26
    Idrissa Sylla pálil z velké dálky, jeho rána postrádala přesnost. Kenny Steppe zasahovat nemusel.

25
    Hosté rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

24
    Sint-Truiden se dostal do zajímavé střelecké pozice, Yohan Boli však míč z první netrefil a následná rána byla zblokovaná.

20
    Dvacet minut hry je pryč, viděli jsme aktivní hru hru domácích a dvě žluté karty.

18
    Obrázek hry je stále stejný, domácí celek hraje aktivněji a hosté se musí bránit tlaku soupeře.

17
    Žlutou kartu dostává Ibrahima Seck (SV Zulte-Waregem).

15
    Žlutou kartu dostává Evoud Pletinckx (SV Zulte-Waregem).

12
    Sandy Walsh vhazoval na útočné polovině, přes Nill De Pauwa se mííč dostal až do míst, kde byl Hamdi Harbaoui. Ten však nezakončil. balon totiž netrefil.

11
    Domácí hrají aktivněji, nyní se dostali znovu do zajímavé střelecké pozice, ale brankář VV kryje míč.

10
    Stef Peeters se rozhodl pro přímou středu, se kterou si Kenny Steppe dokázal snadno poradit.

9
    Volný kop budou rozehrávat domácí fotbalisté. Jeden z hostujících hráčů fauloval, byl to Alexis De Sart.

7
    Hamdi Harbaoui vedl domácí akci, ale do šance se nedostal. Vhazovat bude hostující obrana.

6
    Sammy Bossut rozehrává od své branky, vhodil míč do hry, a hrají obránci.

5
    Mnoho šancí v úvodu zápasu k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

1
    Domácí hrají v červeném, hosté ve žlutém.

1

SV Zulte-Waregem: Bossut – Walsh, Pletinckx, Baudry, Bürki – De Pauw, Seck, S. Peeters, Bongonda – Sylla, Harbaoui.
    Náhradníci: Bostyn – Marcq, Buffel, Bedia, Nissilä, Soisalo, Björdal, M. De Smet.

Sint-Truiden VV: Steppe – Sankhon, Tomijasu, Teixeira, Pol García – De Sart, Asamoah – Botaka, Kamada, Acolatse – Boli.
    Náhradníci: Pirard – De Petter, De Bruyn, Mmaee, Janssens, Sylla, Sekine..

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Belgické Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí SV Zulte-Waregen a int-Truiden VV.

SV Zulte-Waregen odehrál 25 zápasů s bilancí 4-10-11 a získal 22. bodů. Skóre má 28:37 a v tabulce ligy je na předposledním místě. Z posledních pěti zápasů nevyhrál ani jednou, třikrát prohrál a dvakrát remizoval.

Sint-Truiden VV je na tom o poznání lépe. V tabulce je po 25 zápasech na sedmé pozici, má 38 bodů a skóre 43:43. Z posledních pěti zápasů bodoval ve třech z nich. Poradil Waasland-Bereven 3:0, Eupen 2:1 a remizoval s Waregemem 0:0.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.