HK 32 Liptovský Mikuláš
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
HC Košice
Sobota 26.01.2019, 17:00 • STEZ aréna • Tipos Extraliga (SR) • 44. kolo

Dámy a páni, Liptáci i Košičania odohrali pekný duel, ktorý bol dramatický až do konca. Do 59. minúty bol nerozhodný stav 1:1. O všetkom rozhodol Jakub Suja, ktorý šikovne tečoval strelu Evana Bropheyho. Košice sa tak po piatkovom nezdare v Detve úspešne rehabilitovali. Lúči sa s Vami komentátor Ivan Harčár. V nedeľu sa na Vás teším pri zápase Humenné – Topoľčany. Dovidenia, dočítania a dobrú noc. (19:10:37)

59:57
    Nádašdi prepálil poloprázdnu bránku!

59:43
    Veľký závar pred bránou Košíc!

59:29
    Kurali nezachytil puk pri boxe časomeračov.

59:00
    Prebieha posledná minúta tretej tretiny.

58:52
    Marek Šimko na striedačke a Mikuláš to skúša v šestici!

58:40
    Takže Košičania majú našliapnuté k výhre.

58:01
    Košice dali gól!
    Ospravedlňujem sa, že som to zakríkol. Spilar krížnou nahrávkou našiel Kocha. Ten priťukol puk Bropheymu. Jeho strelu tečoval za Šimka JAKUB SUJA. Asistencia: Patrik Koch a Evan Brophey.

57:40
    Košice sú nasťahované pred Marekom Šimkom.

57:08
    Tretia tretina sa pomaly blíži ku koncu. Zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že uvidíme predĺženie.

56:42
    Liptovský Mikuláš i Košice sa veľmi trápia na šance. Dlhšiu chvíľu je to upracovaný hokej.

56:17
    Spilar si ľavou nohou prikopol puk, ale nedokázal ho poslať ďalej na svojich kolegov.

55:55
    Brophey bol o krok vpred pred Nemcom a svoju strelu nasmeroval medzi nohy Šimka! Zvolenský rodák v bráne Liptákov s úspešným zákrokom!

55:32
    Ján Sýkora to prešpekuloval, až sa píska postavenie mimo hry.

54:28
    Róbert Huna si poradil s dvojicou Slovák – Ignatuškin.

54:24
    Je tu gól, ale namiesto puku skončil v bráne Mikuláša Patrik Lušňák.

53:44
    V týchto chvíľach putuje do šatne aj obranca Martin Dudáš. Košice tak v dnešnom zápase prišli o dvoch kľúčových hráčov.

53:37
    Mezovský dohral Galamboša po prerušení hry. Všetko je však v poriadku.

Ivan Harčár

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 19. Uram (Huna, Huna) – 16. Nagy (Suja, Slovák), 59. Suja (Brophey, Koch)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Šimko – Kurali, Suchý, Nádašdi, Nemec, Lenďák, Mezovský, Fereta, Bača – Kriška, Ri. Huna, Ró. Huna – Uram, Tamáši, Varga – Števuliak, Piatka, Sukeľ – Žiak, Uhrík, Nechaj.
    HC Košice: Škorvánek – McDowell, Šedivý, Slovák, Koch, Čížek, Dudáš, Žitný, Michalčin – Spilar, Suja, Nagy – Vrábeľ, Ignatuškin, Lušňák – J. Sýkora, Galamboš, Kafka – Klíma, Brophey, Petráš.

Rozhodca: Adamec, Soós (Maď.) – Konc ml., Pálkövi (Maď.).