Liberec – Chodov 7:5 (kon.) | Ostrava – Otrokovice 7:4 (kon.) | Bulldogs – Sparta 2:4 (kon.)
Znojmo – Bohemians 4:3 (po pr.) | Vítkovice – Pardubice 7:3 (kon.) | Česká Lípa – Královské Vinohrady 11:5 (kon.)
Bulldogs Brno
2:4 (1:4, 1:0, 0:0)
ACEMA Sparta Praha
cz Piatok 26.10.2018, 19:00 • SH TEZA Hodonín • Livesport Superliga (CZ) • 10. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:01:23)

Hráči utkání:
    Bulldogs Brno – Jakub Marek
    ACEMA Sparta Praha – Martin Beneš

Je dobojováno! O výsledku rozhodla první třetina, která přinesla pět branek, z toho čtyři na hostující straně. Domácí celek sice ve druhé třetině snížil, ovšem další gól už jsme neviděl. Favorit ze Sparty tak bere všechny body!

59:52
    Na míčku i nadále domácí celek, který však kontaktní branku nejspíše nepřidá. Víc už se v tomto duelu pravděpodobně nestane.

58:51
    Brňané drží balónek na útočné polovině, hostující obrana je zatím pozorná. Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná minuta.

58:19
    Oddechový čas pro domácí.

57:30
    Obrovská příležitost pro Brno na snížení! Do té se dostal Kadavý, který zakončoval mezi nohy hostujícího brankáře. Balónek nakonec zůstal před brankovou čarou!

55:39
    Pražané teď hrají opravdu velmi chytře, nikam se neženou a svého protivníka téměř k ničemu nepouští, čas hraje v jejich prospěch.

54:54
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná pětiminutovka tohoto utkání, Pražané i nadále drží dvoubrankový náskok.

54:11
    Hosté teď napadají dokonce i za bránou soupeře. Buldoci však celou situaci zvládají a i nadále drží balónek na svých hokejkách.

52:43
    V dobré pozici se ocitl Garčar. Ten si balónek dlouho chystal, nakonec zakončit nedokázal, domácí obrana byla pozorná.

52:08
    Nejprve přihrávka, která nikoho nenašla. Poté střela Marka z poloviny hřiště. To byla snadná záležitost pro Beneše.

51:08
    Po delší době zahrozili také Pražané, kteří se dostali do rychlého kontru. Brankář Kuhn byl pozorný a ihned rozehrává!

50:25
    Po faulu na Žáka přišel trestný úder pro Brno. Nakonec to na sebe vzal Koláčný, ovšem jeho následná střela byla zblokovaná!

49:32
    Směrem na hostujícího brankáře teď míří jeden střelecký pokus za druhým, Martin Žák na Beneše také nevyzrál!

48:54
    Střelou od mantinelu to zkoušel Adam Konečný. Jeho pokus neměl potřebné parametry a skončil nad brankou!

47:43
    Na začátku další akce Brňanů byl Lorenc, na konci pak znovu Beneš! Hostující brankář už hledá, komu by rozehrál.

46:44
    Hosté teď velmi chytře drželi balónek a přihrávali si. Na druhé straně poté dobrý zákrok Beneše, který si od druhé třetiny na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemůžu!

Štěpán Slovák

Góly a asistencie: 14. Kadavý (Koláčný), 32. Grlický (Konečný) – 6. Košir (Časar), 8. Kareš (Marvánek), 11. Marvánek (Zouzal), 16. Garčar (Zouzal)

Bulldogs Brno: Kuhn (Bartek) – Galuszka, Lorenc, Marek, Michálek, Pešák, Surkoš, Vojtíšek – Grlický, Němec, Šomodi – Kadavý, Koláčný, Bajnar – Konečný, Šomodi, Žák – Pešek, Ulman.
    ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Eckhardt) – Bartoš, Čermák, Marvánek, Zeman, Křenek, Kalaš, Garčar – Zouzal, Košir, Bína – Pažák, Svatoš, Burian – Lang, Kareš, Časar – Veselý.

Rozhodca: Jiří Filipčík, Ondřej Filipčík