Ne – Střešovice 9:3 (kon.) | Olomouc – Jičín 8:7 (1:0 po s.n.) | Slavia Plzeň – Panthers 3:7 (kon.)
Ne
9:3 (0:1, 5:1, 4:1)
PSN Tatran Střešovice
cz Sobota 22.09.2018, 16:30 • SH Jižní Město • ČEZ Extraliga žen (CZ) • 3. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dnešní soboty. Těším se u dalších online textových přenosů. Na shledanou! (18:53:10)

Po nepovedené první třetině nakonec domácí Ivanti Tigers Jižní Město přestřílelo své pražské soupeřky z Tatranu Střešovice a berou všechny tři body poměrem 9:3.

Dnešní utkání sledovalo 148 diváků.

Střely třetí třetiny:
    Ivanti Tigers – 14
    Tatran – 8

Nejlepší hráčky utkání:
    Lucie Řezáčová (FK Jižní Město)
    Daniela Reindlová (Tatran Teka Střešovice)

59:58
    Domácí dohrávají utkání s míčkem na svých holích.

59:40
    Šance Tatranu před brankou nekončí gólem.

59:15
    Domácím nevyšla standardní situace a míček končí v rohu.

59:01
    Probíhá poslední minuta tohoto utkání.

58:28
    Ivanti Tigers právě vstřelilo branku!
    Minutu a pul před koncem utkání ještě upravuje stav SIMONA PÁLKOVÁ. Asistence: Dagmar Surá.

58:02
    Rychlý útok Hermannové neprošel obranou Tatranu.

56:58
    Po individuální akci DOMINIKY KUBIŠOVÉ končí první střela na Antalovou v síťce. Bez asistence

56:35
    Hra pokračuje a domácí jsou na míčku.

56:32
    Střídání v týmu Tatran Teka Střešovice: ze hřiště odchází Eliška Drbalová, přichází Markéta Antalová.

56:32
    Hra je stále pozastavena a čeká se na příjezd záchranné služby.

56:32
    Hra je přerušena z důvodu zranění. Hostující gólmanka Drbalová zůstává ležet na hrací ploše bez helmy. Doufáme, že nejde o nic vážného.

56:08
    Drbalová znovu vytáhla parádní zákrok!

Týna Zíková

Góly a asistencie: 24. Řezáčová (Pálková), 27. Surá (Pálková), 28. Hermannová (Hyršlová), 35. Chudá (Kubišová), 40. Šebestová (Řezáčová), 48. Řezáčová (Surá), 52. Hyršlová (Chudá), 57. Kubišová, 59. Pálková (Surá) – 1. Reindlová (Válková), 37. Reindlová (Válková), 50. Reindlová (Zabavská)

Ne: Karli – Hermannová, V. Beránková, Šulanová, Polívková, Kleinová – Pisárová, Surá, Kvasková – Hyršlová, Řezáčová, Pálková – Hamerníková, Kubišová, Šebestová – Chudá, Kovaříková, Papoušková.
    PSN Tatran Střešovice: Drbalová (57. Antalová) – Svobodová, Zikmundová, Válková – Prontekerová, Reindlová, Viplerová – Zabavská, Vlachová, Marko – Houžvičková, Matěvosová, Faťunová – Rybínová, Kramperová.

Rozhodca: Hátlová Kateřina, Jansová Lenka