Fulham – Watford 1:1 (kon.) | Burnley – Bournemouth 4:0 (kon.) | Cardiff – Manchester City 0:5 (kon.)
Crystal Palace – Newcastle 0:0 (kon.) | Leicester – Huddersfield Town 3:1 (kon.) | Liverpool – Southampton 3:0 (kon.)
Manchester United – Wolverhampton 1:1 (kon.) | Brighton – Tottenham 1:2 (kon.)
Manchester United
1:1 (1:0)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 22.09.2018, 16:00 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 6. kolo

Druhý polčas priniesol zaujímavý futbal. V 53. minúte dokázal vyrovnať Moutinho. Nasledovali šance na oboch stranách, no výsledok sa už nemenil. Hostia si tak pripisujú mimoriadne cenný bod. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (17:56:42)

90+6

90+5
    V poslednej minúte sa rozhodol pre individuálnu akciu Traore, no jeho zakončenie si nenašlo cestu medzi tri žrde.

90+4
    Lukaku posielal prízemný center do šestnástky, kde však boli v presile obrancovia domácich.

90+3
    Domáci sú s loptou na vlastnej polovici a nedokážu sa dosať do streleckej príležitosti.

90+2
    Ďalšia akcia domácich je zastavená postranným rozhodcom, ktorý signalizuje ofsajdové postavenie.

90+1
    Nadstavovať sa bude ešte päť minút.

90
    Pogba váhal s centrom a loptu radšej posunul na stopéra Smallinga, s čím fanúšikovia domácich nie sú spokojní.

89
    Nasledovať budú záverečné minúty tohto stretnutia a domácim sa tak pomaličky kráti čas na strelenie druhého gólu.

88
    Fellaini si dobre prebral loptu na hranici šestnástky, no bude z toho len rohový kop. Ten obrana hostí odvrátila na ďalší roh.

87
    Doherty vhadzuje na polovici ihriska, no tam hostia o loptu okamžite prichádzajú.

86
    Striedanie v tíme Wolverhampton Wanderers: z ihriska odchádza Diogo Jota, prichádza Morgan Gibbs-White.

85
    K realizácii priameho kopu sa podujal Pereira, no nedokázal prestreliť hradbu tiel hostí.

84
    Martial bol zastavený len za cenu faulu a domáci tak majú k dispozícii priamy kop z dobrej vzdialenosti.

83
    Pereira to skúsil strelou z veľkej diaľky, no obrana hostí dokázala jeho zakončenie zablokovať.

82
    Hra je v týchto momentoch prerušená, keď sa na trávniku ocitol jeden z hosťujúcich hráčov, ktorý potrebuje pomoc lekárskeho tímu.

81
    Je tu záverečných desať minút tohto stretnutia a stav je stále vyrovnaný. Zmeniť sa to snažil Lukaku, no bezúspešne.

80
    Striedanie v tíme Wolverhampton Wanderers: z ihriska odchádza João Moutinho, prichádza Romain Saïss.