Barcelona – Eindhoven 4:0 (kon.) | Inter – Tottenham 2:1 (kon.) | Brugge – Dortmund 0:1 (kon.)
CZ Belehrad – Neapol 0:0 (kon.) | Galatasaray – Lok. Moskva 3:0 (kon.) | Liverpool – Paríž 3:2 (kon.)
Monaco – Atlético Madrid 1:2 (kon.) | Schalke – Porto 1:1 (kon.)
Liverpool FC
3:2 (2:1)
Paríž Saint-Germain
Utorok 18.09.2018, 21:00 • Anfield Road, Liverpool • Liga majstrov • Skupina C

Gólova prestrelka na Anfield Road napokon skončila priaznivejšie pre domáci Liverpool. Na góly Sturridgea a Milnera síce dokázal odpovedať Meunier a Mbappé, lenže v prvej minúte nadstavenia sa predsa len dostal k slovu striedajúci Roberto Firmino, ktorý presnou strelou k vzdialenejšej tyči rozhodol o troch bodoch a veľmi dôležitom víťazstve v úvode skupinovej fázy.

To už je na dnes odomňa všetko, prajem vám ešte pekný deň a dobrú noc. (22:56:50)

90+3

90+2
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Sadio Mané, prichádza Fabinho.
    90+1. Roberto Firmino (LIV) - 3:2

90+1
    Liverpool dal gól!
    Tak predsa len sme svedkami víťazného gólu na Anfield Road! ROBERTO FIRMINO sa totiž dostal k lopte na hranici šestnástky, oklamal dvojicu protihráčov a jeho prízemný pokus k vzdialenejšej tyči prešiel až za Aréolu, ktorý inkasuje po tretí krát! Famózne stretnutie úvodného kola Ligy Majstrov!

90
    Rozhodca pridáva k tomuto zápasu ešte tri minúty nadstaveného času.

89
    Oba tímy sa snažia v samom závere zvrátiť stav na svoju stranu, lenže napokon to bude zrejme spravodlivá deľba bodov.

88
    Hostia mohli zaskočiť domáci Liverpool aj pár minút pred začatím nadstaveného času. Lopta totiž prepadla k Draxlerovi, ktorého strela však bola v hodine dvanástej zrazená obranou Reds.

87
    Loptu si postavil Alexander-Arnold, lenže jeho strela sa len obtrela o brvno Aréolovej bránky.

86
    Maného zastavil tesne pred šestnástkou Marquinhos a nasleduje dobrá možnosť domáceho Liverpoolu.

85
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Mohamed Salah, prichádza Xherdan Shaqiri.
    84. Kylian Mbappé (PSG) - 2:2

84
    Paríž dal gól!
    Šesť minút pred koncom zápasu je vyrovnané! Salah prišiel úplne zbytočne o loptu v strede poľa a následná akcia Neymara sa dostala až k KYLIANOVI MBAPPÉMU, ktorý nekompromisne prekonáva Alissona z bezprostrednej blízkosti.

83
    Skvelá individuálna akcia Maného. Ten prešiel jednoducho po pravej strane, keď si nádherne obhodil Kimpembeho, ale jeho zakončeniu napokon predsa len niečo chýbalo.

82
    Striedanie v tíme Paríž Saint-Germain: z ihriska odchádza Ángel Di María, prichádza Eric Choupo-Moting.

81
    Striedanie v tíme Paríž Saint-Germain: z ihriska odchádza Edinson Cavani, prichádza Julian Draxler.

80
    Raketový brejk Liverpoolu na ktorom konci bol Mané. Toho našiel Salah, ale rozhodca videl ofsajdové postavenie, čo sa nepozdáva hlavne domácim fanúšikom.

78
    Thiago Silva takmer chyboval v strede ihriska, ale napokon po jeho chybe nedokázal vyťažiť nič významné striedajúci Firmino.

Rastislav Štrauch

Góly: 31. Sturridge, 37. Milner, 90+1. Firmino – 40. Meunier, 84. Mbappé

Karty:   27. V. van Dijk (LIV) – 44. Meunier (PSG)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 13:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:11.
    Liverpool FC: Alisson – Alexander-Arnold, Joe. Gomez, V. van Dijk, Robertson – Milner, Wijnaldum, Henderson (C) – M. Salah (85. Shaqiri), Sturridge (72. Firmino), Mané (90+2. Fabinho).
    Náhradníci: Mignolet – Fabinho, Keïta, Firmino, A. Moreno, Shaqiri, Matip.

Paríž Saint-Germain: Aréola – Meunier, Kimpembe, Silva (C), Bernat – Rabiot, Marquinhos, Di María (82. Choupo-Moting) – Mbappé, Cavani (81. Draxler), Neymar.
    Náhradníci: Cibois – Kehrer, Choupo-Moting, Diarra, Draxler, Nkunku, Nsoki.