Lipany – Bardejov 2:0 (kon.) | Dubnica – Trebišov 4:2 (kon.) | Prešov – Inter Bratislava 1:2 (kon.)
Poprad – KFC Komárno 0:2 (kon.) | Skalica – Šamorín 2:0 (kon.)
FC Tatran Prešov
1:2 (1:2)
FK Inter Bratislava
Sobota 08.09.2018, 16:00 • MŠK TESLA Stropkov • MONACObet liga • 8. kolo

Všetko podstatné sa udialo ešte v prvom polčase. Na gól Luberdu s hlavou odpovedali hostia dvomi zásahmi Fedora, ten vyrovnávajúci prišiel z penalty. Po zmene strán hrali Prešovčania presilovku o jedného hráča vyše dvadsať päť minút, no recept na Morgosa už nenašli. (17:58:31)

90+3
    Domáci hráč to takticky nezvládol, pri brejku hostí jasne fauloval na červenú kartu. Je po všetkom.

90+3
    Červenú kartu dostáva za zmarenie jasnej gólovej príležitosti súpera Kraľovič (1. FC Tatran Prešov).

90+2
    Ak nie teraz, tak už nikdy. Prešov so záverečnou šancou v podobe rohového kopu.

90+1
    V tej úvodnej Morgos vychytal šieste zakončenie Šarišanov.

90
    Nadstavujú sa tri minúty.

89
    Prešov už vrhá všetky sily na jednu kartu.

88
    Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Adekunle Issa, prichádza Kochan.

88
    Domáci sa snažili založiť akciu stredom ihriska, ale to im nevyšlo podľa predstáv a o loptu prišli.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 512 divákov.

86
    Uvidíme štandardnú situáciu z nepríjemnej vzdialenosti pre hosťujúceho brankára.

85
    Ďalší zásah Morgosa, brankár Interu drží svojich spoluhráčov nad vodou.

84
    Morgos sa musí pripraviť na krušné momenty, Prešovčania zatlačili na súpera a chcú z dnešného stretnutia vydolovať aspoň bod.

83
    Vôbec nie zlý pokus domáceho hráča, koncovka narobila gólmanovi hostí výrazné problémy.

81
    Faul hráča hostí v okolí deliacej čiary. Voľný kop bude zahrávať jeden z domácich futbalistov.

80
    Lukáč musel pred malou chvíľou zasahovať, Tatran akoby zabudol, že má hrať ofenzívne a nie naopak.

78
    Hostia aj napriek oslabeniu chcú hrať útočne. Zaznamenávame jubilejný desiaty roh duelu, pripísali sme ho na konto Interu.