Valletta – Kukësi 1:1 (kon.) | Helsinki – Víkingur 3:1 (kon.) | Be'er Sheva – Flora 3:1 (kon.)
Malmö – KF Drita 2:0 (kon.) | APOEL – FK Sūduva 1:0 (kon.) | New Saints – Škendija 4:0 (kon.)
Fehérvár – Dudelange 2:1 (kon.) | CZ Belehrad – Jūrmala 2:0 (kon.) | Légia Varšava – Cork City 3:0 (kon.)
Crusaders – Razgrad 0:2 (kon.)
Légia Varšava
3:0 (1:0)
Cork City FC
cz Utorok 17.07.2018, 21:00 • Stadion Wojska Polskiego, Varšava (Kapacita: 31 103) • Liga majstrov (predkolá) • 1. predkolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:53:17)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 6:7. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:14.

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli celý zápas lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 3:0. O branky se dnes postarali v 28. minutě Kanté, poté v 73. minutě z penalty Radovič a poslední góly vstřelil v 89. minutě střídající Carlitos. Hosté se dnes do žádné vážnější šance nedostali a zaslouženě tak prohráli tímto vysokým rozdílem.

Postupující tým: Legia Varšava

90+4

90+3
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání. Domácí už jen s míčem kombinují na vlastní polovině a čekají na hvizd rozhodčího, který ukončí dnešní utkání.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.
    89. CARLITOS - 3:0

89
    Legia Varšava právě vstřelila branku!
    Domácí se přeci jen dočkali ještě jedné branky! Radovič našel skvělou přihrávkou z pravé strany hřiště ve vápně CARLITOSE, ten se naznačením střely uvolnil přes jednoho z obránců a krásnou střelou k levé tyči nedal Cherriemu šanci zasáhnout.

88
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

87
    Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu se příliš neženou.
    86. Radovič jen o krok nedosáhl na přihrávku od Carlitose.

86
    Carlitos se dostal s míčem podél levé postranní čáry až do vápna, kde následně hledal svou přihrávkou rozeběhnutého Radoviče. Ten však na míč ve skluzu jen zhruba o krok nedosáhl!

85
    Domácí opět ztratili míč na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.

84
    Carlitos si chtěl vyměnit míč na hranici vápna soupeře s Nagym. Ten mu však vrátil velice špatnou přihrávku a míč tak skončil jen u McLoughlina.

83
    Hosté ještě mají snahu vstřelit alespoň jednu branku, ale zatím se jim to proti pevné obraně domácích příliš nedaří.