Michalovce – Šaľa | 25:23 (kon.) |
Karviná – Plzeň | 32:31 (kon.) | | | Královo Pole – Strakonice | 30:29 (kon.) | | | Frýdek-M. – Kopřivnice | 27:28 (kon.) |
Zubří – Lovosice | 34:33 (po s.h.) | | | Jičín – Dukla | 21:27 (kon.) |
koniec
Pepino SKP Frýdek-Místek
27:28
(17:15)
KH ISMM Kopřivnice
Radomír Fukala
Pepino SKP Frýdek-Místek | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
91 | B | P. Coch | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | J. Marenčák | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | V. Pyško | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | LK | J. Bosák | 1/0 | 0 | 0 | ||
45 | LK | Z. Bureš | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | PK | F. Geist | 3/0 | 0 | 0 | ||
13 | P | A. Gřešek | 3/0 | 0 | 0 | ||
22 | PS | P. Kichner | 8/0 | 0 | 0 | ||
11 | PK | T. Klaban | 1/0 | 0 | 0 | ||
23 | SS | M. Kocich | 6/1 | 1 | 0 | ||
77 | LS | M. Krahulík | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | SS | M. Mazur | 1/0 | 0 | 0 | ||
35 | LK | P. Musálek | 1/0 | 0 | 0 | ||
9 | SS | V. Petrovský | 2/0 | 0 | 1 | ||
5 | P | J. Šimek | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | P | E. Žvak | 1/0 | 0 | 1 | ||
Celkom | 27/1 | 1 | 2 | 2 | 0 | ||
KH ISMM Kopřivnice | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
94 | B | P. Chalupa | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | B | M. Žingor | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | LS | J. Gřes | 6/0 | 0 | 0 | ||
84 | PK | J. Hanus | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | P | J. Holbein | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | SS | D. Jonák | 1/0 | 0 | 0 | ||
55 | PK | M. Krpelík | 5/0 | 0 | 0 | ||
13 | P | T. Mička | 0/0 | 0 | 0 | ||
88 | LS | D. Mynář | 4/0 | 0 | 2 | ||
53 | LS | A. Očkovič | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | P | J. Petřík | 3/2 | 2 | 0 | ||
7 | SS | M. Rachač | 3/0 | 0 | 0 | ||
5 | LK | M. Střelec | 2/0 | 0 | 1 | ||
48 | SS | O. Švébiš | 0/0 | 0 | 1 | ||
17 | LK | P. Unger | 4/0 | 0 | 0 | ||
9 | PS | D. Zima | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 28/2 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Pepino SKP Frýdek-Místek:
Coch, Marenčák, Pyško – Šimek, Musálek, Petrovský, Bosák, Klaban, Gřešek, Kichner, Kocich, Geist, Žvak, Mazur, Bureš, Krahulík.
Náhradníci:
Tréner:
KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Střelec, Rachač, D. Zima, Jan Gřes, Mička, Petřík, Holbein, Unger, Jonák, Švébiš, Očkovič, Krpelík, Hanus, Mynář.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Střelec, Rachač, D. Zima, Jan Gřes, Mička, Petřík, Holbein, Unger, Jonák, Švébiš, Očkovič, Krpelík, Hanus, Mynář.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bečička, Horák
Diváci:
Nejvíce branek: Kichner 8, Kocich 6/1, Geist 3 – Gřes 6, Krpelík 5, Mynář 4. Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 2/1 – 4/2. Vyloučení: 2:4.