Dukla – Strakonice 32:24 (kon.) | Královo Pole – Zubří 24:27 (kon.) | Kopřivnice – Karviná 27:32 (kon.)
Nové Veselí – Frýdek-M. 25:28 (kon.)
SKKP Handball Brno
24:27 (13:15)
HC ROBE Zubří
cz Sobota 17.02.2018, 17:00Chance Extraliga mužů (CZ) • 16. kolo

SKKP Handball Brno – HC ROBE Zubří 24:27 (13:15)
    Nejvíce branek: Hanták 7/1, Hastík 6, Václav 2 – Douda 8/2, Janíček 5, Polášek 4. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 3/1 – 3/2. Vyloučení: 6:7. (18:28:22)

Duel mezi Brnem a Zubřím je u konce. Domácí nedokázali ve druhé půli navázat na začátek duelu, kdy byli mírně lepší než jejich soupeř a nakonec podléhají Zubří 24:27.

Konec zápasu. (24:27)
    60
    Se závěrečným hvizdem je tu i poslední změna skóre. Krásnou kombinaci Brna zakončuje Kučera. (24:27)

60
    Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Pavel Pich). (23:27)
    60
    Krásná akce Adama Steina končí brankou! Brněnský hráč vybojoval míč u vlastní branky a svůj brejk zakončil lobem přes brankáře Malinu! (23:27)

59
    Tlak Brna zastavuje Malina a hosté postupují vpřed. (22:27)
    58
    Douda napřáhl z poměrně velké vzdálenosti, ale míč po jeho pokusu skončil poněkud překvapivě v brance. (22:27)

58
    Brno pod tlakem hostujících hráčů. (22:26)

57
    Cáb získal míč na levém křídle, protáhl se k zakončení, ale jeho mazaný pokus zastavila tyč! (22:26)
    56
    Zeman proskočil z levé strany do brankoviště a za letu propálil brankáře Brna. (22:26)
    56
    Hastík se opět spíše než prokličkoval, tak probil k zakončení a snižuje na rozdíl tří branek. Podaří se Brno ukořistit alespoň bod? (22:25)

55
    Domácí obrana zastavila nebezpečné průniky hostí a teď může Brno zaútočit. (21:25)

53
    Hantákova sedmička mířila pod břevno sice obstojně, ale brankář Malina dokázal zasáhnout a svůj tým podržet. (21:25)

53
    Douda fauloval Hastíka a jsou do dvě minuty pro hostujícího hráče a navíc sedmička pro Brno. (21:25)

52
    Kučerům průnik zastavuje hvizd rozhodčího, který píská Brno další útočný faul. (21:25)
    51
    Hanták pronikal stejně jako před chvílí Hastík, tentokrát to faul není a domácí tak snižují na rozdíl čtyř branek! (21:25)

50
    Oddechový čas pro hosty. (20:25)

50
    Domácí se hnali kupředu a rozhodčí, poněkud nepochopitelně píská útočný faul. (20:25)