Skalica – Osmos Bratislava 5:2 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 4:5 (0:2 po s.n.) | Topoľčany – Nové Zámky B 12:2 (kon.)
Dubnica – Spišská N. Ves 7:2 (kon.) | Prešov – Michalovce 4:2 (kon.)
po s.n. (0:2)
HK Gladiators Trnava
4:5 (3:1, 0:2, 1:1 - 0:0)
HK 95 Považská Bystrica
Piatok 26.01.2018, 17:00TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 41. kolo

Napínavý duel je za nami. Dva body si napokon po bojovnom výkone odváža Považská Bystrica. Vďačiť za to môže najmä trojgólovému Lukáčovi Hrušíkovi. (19:31:29)

65:00 Lukáš HRUŠÍK - 4:5

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK 95 Považská Bystrica.
    Autorom víťazného gólu je LUKÁŠ HRUŠÍK, ktorý zároveň zavŕšil hetrik.

2. séria
    0:2
    Juraj KAMENICKÝ chcel puk na konci podvihnúť bekhendom, ale nebol úspešný.

2. séria
    0:2
    Andrej JURÁŠEK si vymiešal brankára a pohodlne zakončil po ľadovej ploche.

1. séria
    0:1
    Martin ANDRISÍK to takisto skúšal bekhendom, ale minul bránku.

1. séria
    0:1
    Hosťujúci Lukáš HRUŠÍK začal úspešným bekhendovým blafákoma dostáva Považskú Bystricu do vedenia.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani predĺženie rozhodujúci gól neprinieslo, takže po krátkej úprave ľadovej plochy uvidíme samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:20
    Trnava Trestuhodne stratila puk pri pokuse o nahrávku vo svojom útočnom pásme. Klíma sa vďaka tomu dostal do samostatného úniku, ale v poslednej chvíli bol dostihnutý a zakončovať nemohol.

63:00
    Začína sa posledná dvojminútovka pridaného času. Stále sledujeme obojstranne aktívny a bojovný výkon s väčším nasadením ako v riadnej hracej dobe.

62:27
    Diváci sa teraz chytali za hlavy! Po prečíslení dvoch proti jednému zakončila Trnava iba tesne vedľa bránky, víťaza tak stále nepoznáme.

61:22
    Na opačnej strane si gólovú šancu vypracovala Považská Bystrica! Dolinajec dostal prihrávku k ľavej žrdi a zakončoval, ale skvelý domáci gólman sa ukážkovo natiahol a puk schoval v lapačke.

60:28
    Hneď v úvode pridanej päťminútovky mali domáci k dispozícii strelecký pokus, ale puk po ňom opečiatkoval iba zadný mantinel. Trnava je zatiaľ aktívnejšia.

60:10
    Predĺženie sa začalo výherným buly pre domáci celok. Oba tímy hrajú s tromi korčuliarmi, takže na ľadovej ploche je množstvo priestoru.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V úvode tretej tretiny sme videli po jednom góle na oboch stranách, a tak je skóre po riadnej hracej dobe nerozhodné. Po krátkej prestávke preto bude nasledovať päťminútové predĺženie.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Veronika Pancuráková

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Hrbáčik, 9. Andrisík (Žilinský), 15. Mihalko, 41. Mišura (Mihalko) – 12. Koleda (Hrušík, Dvořák), 28. Hrušík (Rodionov), 34. Nahálka (Ligas, Leško), 41. Hrušík, rozh. náj. Hrušík