Sigma Olomouc – Prostějov 5:0 (kon.) | Karviná – Zabrze 2:2 (kon.) | Senica – Dunajská Lužná 1:0 (kon.)
Vyškov – Brno 1:6 (kon.) | Žilina – Pohronie 0:0 (kon.) | Sigma Olomouc – Hlučín 7:0 (kon.)
Bardejov – Michalovce 1:3 (kon.) | Trnava – Opava 3:5 (kon.) | Ostrava – Trenčín 3:0 (kon.)
Plzeň – Sokolov 6:0 (kon.) | Dukla Praha – Neugersdorf 2:0 (kon.) | Žilina B – Dubnica 1:1 (kon.)
Trnava – Opava sk 3:2 (kon.) | Rapid Viedeň – Zlín 1:1 (kon.)
FC Spartak Trnava
3:5 (2:2)
Slezský FC Opava
Sobota 13.01.2018, 12:00 • NTC Senec • Prípravný zápas

V prvom zápase Trnava prehráva 3:5. Nasleduje druhý duel, kde sa predstavia ďalší hráči. Presuňte sa spolu s nami na druhý prenos, ktorý začína o 14:00. (13:51:38)

90

89
    Opava sa ešte dokázala dostať do náznaku šance. Jeden z jej hráčov si však loptu neprebral ideálne a prišiel tak o moment prekvapenia. Jeho následné zakončenie bolo zablokované.

88
    Vlasko zakončoval z vnútra šestnástky, ale ohrozil len hráčov, ktorí sa rozcvičujú za bránou.

87
    Trnava už zrejme nič nevymyslí. Síce drží loptu na svojich kopačkách, ale je to ďaleko od brány súpera. Opava výborne bráni koniec zápasu.

86
    Vlasko sa snažil prejsť veľmi naivne. Súper čakal túto kľučku, a tak tam nasmeroval svoje telo.

85
    Za bránou sa už rozcvičujú ďalší futbalisti. Od 14:00 budeme sledovať odvetu v podaní týchto dvoch mančaftov.

84
    Šrom si pripísal zrejme prvý zákrok v druhom polčase. Vyboxoval center, ktorý smeroval do jeho malého vápna.

83
    Hostia sa previnili faulom, avšak okamžite zavreli svoju šestnástku a domáci futbalisti nevedia, kade majú prejsť k bráne.

82
    Zápas sa už dobrých desať minút len dohráva. Hráči zvoľnili tempo hry. Hrá sa prevažne medzi šestnástkami.

80
    Sulejmani nedokázal presne rozohrať. Vybojoval však aut pre svoje farby. Dnes hrá Spartak v bielych dresoch.

79
    Vlasko už nie je tak aktívny, ako tomu bolo v prvom polčase. Druhý polčas Spartaku absolútne nevyšiel.

78
    Čonka vyskočil najvyššie, ale loptu upratal len do autu. Takýmto spôsobom sa už Spartak na svojho súpera určite nedotiahne.

77
    Striedanie v tíme SFC Opava: z ihriska odchádza Kayamba, prichádza Socha.

76
    Trnava vhadzovala v blízkosti vlastnej šestnástky. Lopta sa po aute nekontrolovane dostala na polovicu Opavy. Domáci ju tam odkopli bez väčšej myšlienky.

75
    Hráč Trnavy leží na hracej ploche. Zrejme pri odkope inkasoval nejaký úder do oblasti tváre.

74
    Všetko sa mohlo zmeniť teraz, avšak Sulejmani preukázal, že dnes mu proste nejde. Lopta mu prebehla cez kopačku a pripravil sa tak o jasnú šancu.

73
    Trnava sa už dlhšiu dobu nedostala do žiadnej šance, ba ani dokonca k streleckému zakončeniu.

Patrik Žažo

Góly: 23. Bogdanovski, 37. Yilmaz, 56. Yilmaz – 3. Kotlík, 12. Kotlík, 50. Hrabina, 52. Jurečka, 68. Jurečka

FC Spartak Trnava: Chudý – Lukić, Godál, Tóth, Čonka – Pehlivan, Bogdanovski, Brigant, Sulejmani, Vlasko – Yilmaz.
    Slezský FC Opava: Šrom – Simerský, Svozil, Žídek, Stříž, Zavadil, Hrabina, Schaffartzik, Kotlík, Jurečka, Kayamba.
    Náhradníci: Lasák – Socha, Strnad, Musila, Kolísek.

Rozhodca: Kráľovič P.