CSKA Moskva – Čerepovec 3:1 (kon.) | Viťaz – Riga 4:1 (kon.) | HC Slovan – Novgorod sk 0:1 (kon.)
HC Slovan Bratislava
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Štvrtok 05.10.2017, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

Zápas v Bratislave sa končí futbalovým výsledkom a Torpedo berie z Arény Ondreja Nepelu všetky tri body. Najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení: v tíme hostí Denis Paršin, v tíme domácich Marek Mazanec. Ivan Lisutin vychytal nulu a patrí mu právom gratulácia. Slovan bude v sobotu hostiť Dinamo Riga, dnes sme zaznamenali rekordne najmenšiu divácku kulisu, veď aj Slovensko hrá kvalifikačný zápas v Škótsku. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 14:9, celkom 31:31. Dobrú noc z Bratislavy priaznivcom športu želá Vladimír Korduliak. (21:38:19)

59:30
    Mazanec na striedačke, Slovan to skúša bez brankára, útočnú akciu ale založiť nevie.

58:30
    Hostia v plnom počte a dostali sa do prečíslenia tri na jedna, Fatkulin sa rozhodol vystreliť, Mazanec puk poslal za svoju bránku.

57:55
    Slovan sa sám pripravil o pásmo a Mazanec bol ďaleko vonku zo svojej bránky, aby pomohol svojim spoluhráčom.

57:35
    Barker vystrelil od modrej, Lisutin puk vyrazil pred seba, Buchtele v dorážke nedokázal puk prehodiť ponad ležiaceho gólmana do jeho siete.

57:15
    Meszároš pálil od modrej, Lisutin puk poslal za svoju bránku, Slovan bojuje o puk.

56:30
    Posledná možnosť pre belasých so zápasom niečo urobiť, na trestnej Fatkulin za seknutie, menší trest dve minúty.

55:50
    Hostia v plnom počte, Slovan ani teraz v presilovke uspieť nedokázal.

55:38
    Pri vlastnom oslabení vyviezol puk von z pásma Gračov, vystrelil spoza obrancu domácich, Mazanec puk poslal späť do hry.
    54:51 Radek Smoleňák sa o vyrovnanie nepostaral

55:04
    Oblúčikom letiaci puk na bránku hostí Lisutin pohotovo schoval do lapačky, malú strkanicu vyriešili arbitri, vylučovať nebudeme.

54:51
    Puk opäť v moci gólmana Torpeda, Smoleňák sa k dorážke nedostal.

54:41
    Slovan opäť vyrobil záver pred bránkou hostí, hlavný sa zrejme upískol, keď prerušil hru a puk bol stále v hre, vhadzujeme po ľavej ruke Lisutina.

54:08
    Domáci v plnom počte a Slovan bude pokračovať v hre svojou presilovkou, čas do klaksónu sa blíži.

53:50
    Za podrazenie dostal dve minúty Daugaviņš a hrať budeme osemnásť sekúnd štyria proti štyrom.

53:02
    Torpedo držalo domácich v pásme, puk vybojoval Genoway a vyviezol ho von z pásma.

52:08
    Hrnka dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, presilovka pre Torpedo.
    50:10 Slovan sa ani teraz z gólu radovať nebude