Metallurg Magnitogorsk – Togliatti 2:0 (kon.) | Helsinki – Čerepovec 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Novgorod 4:0 (kon.)
HC Slovan – S.Moskva sk 1:2 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
Spartak Moskva
Nedeľa 01.10.2017, 17:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

Zápas v Bratislave došiel konca, dva body si z letiska Milana Rastislava Štefánika do Moskvy odvezie Spartak. Najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení: v tíme hostí Ryan Stoa, v tíme domácich Nick Ebert. Slovan si do tabuľky zapíše len jeden bod a v utorok večer bude hostiť hráčov Severstaľu Čerepovec na čele s Júliusom Hudáčkom. Pomer striel medzi žrde v dnešnom zápase celkom 34:29, dobrú noc z Bratislavy priaznivcom hokeja želá Vladimír Korduliak. (20:15:38)

62:12 Alexander Chochlačov - 1:2

62:12
    Spartak Moskva dal gól!
    Spartak vyrobil akciu, s pukom na hokejke ALEXANDER CHOCHLAČOV z pravého kruhu nakorčuľoval za kruhy a strelou švihom poslal puk do vrchných partií domácej bránky.

61:41
    Chochlačov poslal puk na bránku domácich, puk letiaci tesne nad ľadom Mazanec schoval vo svojej lapačke.

61:21
    Až teraz Spartak vytiahol puk von zo svojho pásma, Slovan začal predĺženie veľmi aktívne.

60:22
    Genoway potiahol puk do zóny hostí, Meszároš vystrelil z ľavého kruhu, minul svojou včielkou cieľ.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Slovan odohral so Spartakom najkvalitnejší hokej v aktuálnej sezóne na domácom ľade a keďže riadny hrací čas o majiteľovi troch bodov nerozhodol, pozrieme si minimálne predĺženie tohto pekného hokeja. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 14:7.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:56
    Slovan si nerozumel pri prechode do útoku a vyrobil ešte zakázané uvoľnenie.

59:43
    Mazanec volal Voráčka po puk, chlapci si nerozumeli, Marek puk napokon kryje pod rukavicou, pásmo pre Spartak.

59:32
    Ofsajd domácich, čiarový akciu belasým zastavil a blíži sa klaksón, ktorý nám ukončí tretiu časť hry.

58:37
    Genoway z ľavej strany potiahol puk k bránkovisku hostí, v zakončení bol však nepresný.

58:12
    Buchtele po prechode modrou puk potiahol klasicky na pravý kruh, švihom pekne vystrelil, Bespalov v pokľaku puk likviduje vo svojom výstroji.

57:43
    Posledný, kto sa dotkol puku bol Hrnka, puk skončil na striedačke belasých, vhadzujeme po pravici Mazanca.

56:38
    Od modrej tvrdý príklep poslal na bránku domácich Judin, Mazanec puk vyrazil pred seba a domáci ho poslali von z obranného pásma.

56:36
    Puk sa pri mantineli stratil z dohľadu rozhodcov, hra je prerušená, vhadzujeme po pravici Mazanca.

55:39
    Lajunen vystrelil z ostrého uhla z pravej strany, Mazanec puk letiaci cez jeho bránkovisko jemne vyrážačkou usmernil na ochranné sklo.