Podbrezová B – Poprad 0:6 (kon.) | Žilina B – Sereď 3:4 (kon.) | Trebišov – Spiš. N. Ves 2:1 (kon.)
Slavoj Trebišov
2:1 (0:1)
FK Spišská Nová Ves
Nedeľa 17.09.2017, 16:00 • SLAVOJ Trebišov • MONACObet liga

Domáci udržali tri body na vlastnej pôde, Spišiaci síce vyhrávali, ale v druhom polčase prišli nielen o vedenie, ale aj o akýkoľvek bodový zápis v ôsmom kole. (17:57:17)

Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 4:2.

90+3

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Posledná minúta riadnej hracej doby, Trebišov stále vo vedení.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 450 divákov.

86
    Čas plynie veľmi rýchlo, Slavoj kontroluje priebeh duelu, Spišiaci musia vrhnúť posledné zvyšky síl do útoku.

82
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Vitkaj, prichádza Vilkovský.

82
    Trebišov dal gól! Domáci otáčajú vývoj stretnutia, do konca zostáva približne desať minút. Gól na 2:1 má na svedomí LOPEZ DA SILVA JUNIOR.

79
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Vajs, prichádza Junior.

76
    Zvýšil sa nám aj počet rohových kopov, štatistika v tomto smere ukazuje takéto čísla – 4:5.

74
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Bragin, prichádza Kushta.

73
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Adekuoroye, prichádza Vantroba.

71
    Žltú kartu dostáva Mujković (Slavoj Trebišov).

67
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Bednár, prichádza Mujković.

64
    Trebišov dal gól! Po vyše hodine hry začíname od začiatku, Trebišov je späť v hre o víťazstvo. Presadil sa 19-ročný VLADISLAV BRAGIN.

61
    Aj po hodine hry platí stav z desiatej minúty, záverečná polhodina môže priniesť ešte zaujímavé vyvrcholenie.

55
    Prvý roh si vyskúšali aj domáci futbalisti, nákop pred Huszárika im ale nevyšiel.