Šaľa – Most 27:30 (kon.) | Písek – Veselí n/M 19:19 (kon.) | Zlín – Bánovce 31:21 (kon.)
Poruba – Slavia 20:21 (kon.) | Prešov – Olomouc 21:21 (kon.) | Trenčín – Michalovce 26:39 (kon.)
HK Slovan Duslo Šaľa
27:30 (12:13)
DHK Baník Most
Sobota 09.09.2017, 15:00 • MŠH Šaľa • MOL liga žien • 2. kolo

Napokon Most v druhom polčase predviedol lepšiu hru a dokázal zúžitkovať hlavne strednú pasáž druhého polčasu. Šaľa tak prehráva na svojej palubovke 27:30 a Most tak získava druhé víťazstvo na pôde súpera. (16:29:01)

Koniec zápasu. (27:30)

Český celok vyhráva o 3 góly, uvidíme, či domáce ešte dokážu niečo vymyslieť. (27:30)

Šaľa ešte doťahuje, ale náskok českého celku je dvojgólový. (27:29)

Hostia však stále dokážu pred domácimi odskakovať na výraznejšie gólové rozdieli a pomaličky sa nám blíži samotný záver tohto zápasu. (26:29)

Domáce však stále úspešne bojujú a momentálne prehrávajú o dva góly. (26:28)

Náskok hosťujúcich hádzanárok je už o 3 góly, Most si tak znova vypracoval lepšiu pozíciu pred záverom tohto zápasu. (25:28)

Súper domácich hádzanárok však znova odskakuje na dva góly, domáce sa však určite ešte nevzdávajú. (25:27)

Šaľa znova znižuje na rozdiel jedného gólu. (25:26)

Most odskakuje na dva góly, domáce ešte majú nejaký ten čas, aby s výsledkom niečo urobili. (24:26)

Domáce znižujú na rozdiel jedného gólu! Most si tak prehajdákal nádejné vedenie a uvidíme tak ešte poriadnu drámu. (24:25)

Hostia si teraz komplikujú situáciu a domáci tím znižuje na rozdiel dvoch gólov. Zrejme ešte uvidíme drámu. (23:25)

Domáce pridávajú opäť ďalší gól a znižujú náskok svojho súpera na tri góly. (22:25)

Šaľa sa však ešte nevzdáva a domáce pridávajú svoj 21. gól v tomto zápase. (21:25)

Most sa dostáva do vedenia o 5 gólov, domáce už veľa času na zdramatizovanie nemajú. (20:25)

Po dlhšej dobe padol gól, dávajú ho domáce hádzanárky, ale náskok ich dnešného súpera je aj naďalej veľký. (20:24)

Most však aj naďalej bez problémov kontroluje priebeh zápasu a pridáva svoj ďalší gól. (19:24)

Šaľa znižuje na rozdiel 4 gólov. (19:23)

Domáce sa však ešte nevzdávajú, ale ich súper má stále veľký náskok. (18:23)