Detva – Bratislava Capitals 1:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Púchov 6:4 (kon.) | Poprad – Budapešť sk 4:2 (kon.)
HK DOXXbet Detva
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
iClinic Bratislava Capitals
Piatok 25.08.2017, 17:00 • ZŠ Detva • Prípravný zápas

Stretnutie sa skončilo. V tretej tretine sa podarilo domácim gólom Halása. Lenže v 57.min. sa podarilo Muchovi streliť druhý gól. Po výsledku 1:2 víťazí mužstvo HC Bratislava. (19:08:06)

59:34
    Domáci Macejko dostáva dve minúty a trest v hre.

58:37
    Domáci odvolali brankára Nagyho z brány a idú do power play.

58:37
    Oddychový čas domácich.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

56:59
    Po prihrávke Videlku sa nedostal k zakončeniu Žilka.

56:15
    HC Bratislava dáva gól!
    Hostia roztočili kolotoč v domácej tretine a po prihrávke Mlynčár dostal puk za domáceho brankára kapitín LUKÁŠ MUCHA.
    Asistencie: Filip Mlynčár, Jakub Ficel.

55:59
    Domáci sú v plnom počte. Keď Jendroľ naskokoval na ľad vyslal jedovku na Nagyho Valjent, ale domáci brankár si poradil.

54:35
    Viac ako pol minúta presilovky je minulosťou hostí a hra je v obrannom pásme bratislavského mužstva.

53:59
    Za držanie dostáva domáci Dominik Jendroľ dve minúty.

52:03
    Diváci ocenili čistý hit Halása Klučiarovi.

50:47
    Ščurko v rýchlej akcii triafa len do bočnej siete.

49:02
    Danišovský našiel Šálku, ktorý videl, že Nagy ma zakrytí výhľad. Puk nebezpečne vyslal na jeho bránu, kde však domáci brankár stihol reagovať a puk schoval v lapačke.

47:04
    Gašpar strelou po ľade trafil do nohy obetavého Vidoviča.

46:12
    Domácim sa nedarí dostať z vlastnej tretiny v tých to chvíľach.

44:42
    Nagy radšej prerušil hru pred dotieravým Brodekom.

43:27
    Po tečovanom puku od Gachulinca prerušil Nemec hru.

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím iClinic Bratislava Capitals. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 42. Halás (Surový, Šimon) – 6. Mlynčár (Mucha, Klučiar), 57. Mucha (Mlynčár, Ficel)

HK DOXXbet Detva: Nagy (Larose) – Šimon, Gachulinec, Macejko, F. Fekiač, Strukoff, Dvořák, D. Jendroľ, Huňady – Halás, Ščurko, Milý – Gašpar, Chovan, Žilka – Surový, Murček, Videlka – Zorvan, Srnka, Ondris.
    iClinic Bratislava Capitals: Srnec (30. Nemec) – Vidovič, Kuzmín, Valjent, Roth, Ficel, Čech – J. Ručkay, Šálka, Danišovský – Brodek, F. Novák, Horský, Klučiar, Mlynčár, Mucha – Kratochvíla, Bednarič.

Rozhodca: Rojík – Šebeň