Dortmund – Wolfsburg 3:0 (kon.) | Mainz – Brémy 0:2 (kon.) | Hertha – Bayern 1:1 (kon.)
Hoffenheim – Darmstadt 2:0 (kon.) | Frankfurt – Ingolstadt 0:2 (kon.) | Hamburger – Freiburg 2:2 (kon.)
Hertha BSC
1:1 (1:0)
Bayern Mníchov
Sobota 18.02.2017, 15:30Nemecká Bundesliga • 21. kolo

Napokon sme sledovali nudný druhý polčas, ale samotný záver však bol napokon pre domácich veľkým sklamaním. Nastavovalo sa až 5 minút a gól napokon inkasovali v šiestej nastavenej minúte z poslednej akcie hostí, keď po priamom kope loptu do siete dopravil Lewandowski a tak zachránil pre svoj tím aspoň jeden bod.

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa! (17:29:35)

90+7

90+7
    Žltú kartu dostáva Peter Pekarík (Hertha BSC).
    90+6. Robert Lewandowski (BAY) - 1:1

90+6
    Bayern dal gól!
    Tak to je neuveriteľné! Napokon sa hosťom v úplnom závere predsa len podarilo vyrovnať na 1:1! Robben zahrával priamy kop, brankár domácich prvý pokus vyrazil len pred seba, lopta sa následne dostala ku ROBERT LEWANDOWSKI a ten zavinil veľký smútok domácich futbalistov!

90+5
    Pekarík sa dopustil faulu na hranici pokutového územia a tak hostia ešte získavajú zaujímavý priamy kop! Do pokutového územia ide aj brankár Neuer.

90+4
    Striedanie v tíme Hertha BSC: z ihriska odchádza Genki Haraguči, prichádza Fabian Lustenberger.

90+3
    Hostia už sústreďujú všetky svoje sily do útoku, avšak nedarí sa im ohroziť bránu domácich.

90+2
    Striedanie v tíme Hertha BSC: z ihriska odchádza Salomon Kalou, prichádza Maximilian Mittelstädt.

90+1
    Napokon sa nastavuje až 5 minút! Hostia tak ešte živia nádej na vyrovnanie, domáci ich však aj naďalej do šancí nepúšťajú.

90
    Následný rohový kop nič zaujímavé nepriniesol, čakáme na údaj o nastavenom čase.

89
    Bayern získal nebezpečný priamy kop! Jeho exekútorom bol napokon Alaba, ktorý vyslal nebezpečnú strelu na bránu domácich, skvelý zákrok však previedol brankár Jarstein a výrazne tak podržal svoj tím!

88
    Hosťom sa už začína čas veľmi krátiť, do konca riadneho hracieho času už veľa času neostáva. Bayern tak už musí začať riskovať.

87
    Striedanie v tíme Hertha BSC: z ihriska odchádza Vedad Ibišević, prichádza Alexander Esswein.

85
    Akonáhle sa ku lopte dostanú domáci futbalisti, tak sa snažia čo najdlhšie udržať sa na útočnej polovičke. Hostia ich však vysoko napádajú a snažia sa im loptu z kopačiek vziať.

83
    Bayern sa zakrátko dostal ku lopte, Robben vyslal do pokutového územia domácich nebezpečný center, brankár Jarstein bol však na mieste a loptu vzal do svojich rukavíc.

82
    Napokon sa podarilo zakončiť Müllerovi, jeho strela však bola nepresná a tak brankára domácich nijak nepreverila.

81
    Pri lopte sú v týchto chvíľach futbalisti Bayernu, avšak nedarí sa im aj naďalej preniknúť cez pevné hradby domácich.