Manchester City – Swansea 2:1 (kon.) | Leicester – Manchester United 0:3 (kon.)
Manchester City
2:1 (1:0)
Swansea City
Nedeľa 05.02.2017, 14:30 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 24. kolo
    Skvelý výkon Gabriela Jesusa priniesol tri body.

Zápas medzi Citizens a Swansea tak končí priaznivejšie pre domácich. Vedenia sa ujali zverenci Pepa Guardiolu, keď sa v šestnástke najlepšie zorientoval Gabriel Jesus a skóroval. V druhom polčase predviedli hostia veľké zlepšenie, čo vyústilo vo vyrovnávajúci zásah Sigurdssona, ktorý priešiel desať minút pred koncom stretnutia.

Keď už to vyzeralo, že sa oba tímy rozídu nerozhodne prišiel opäť presný zásah Gabriela Jesusa, ktorý nadvakrát prekonal Fabianskeho a Citizens tak ziskávajú životne dôležité tri body! (16:25:05)

90+6

90+5
    Striedanie v tíme Manchester City: z ihriska odchádza David Silva, prichádza Fernando.
    90+3. Gabriel Jesus (MAC) - 2:1

90+3
    Manchester City dal gól!
    Domáci predsa len v poslednej minúte nadstaveného času strhávajú vedenie na svoju stranu! Autorom víťazného gólu je GABRIEL JESUS, ktorého hlavičku najprv vyrazil Fabianski, ale jeho následná dorážka už končí v sieti!

90+2
    Po prvý krát napriahol k strele striedajúci Aguero, jeho pokus bol však zblokovaný.

90+1
    Sané sa snaži presadiť individuálne, ale jeho prienik zastavila defenzíva Swansea.

90
    Rozhodca k tomuto zápasu pridáva ešte posledné štyri minútky.

89
    Domáci sa síce snažia, ale ich ďalšia útočná snaha je zastavená ofsajdovým postavením Gabriela Jesusa.

88
    Dokonca tak ostávajú už len dve minútky plus nadstavený čas. Dokážu zverenci Pepa Guardiola zvrátiť vedenie na svoju stranu?

87
    Sané sa dostal cez svojho strážcu na ľavej strane, následne odcentroval ale ani jeden z jeho spoluhráčov sa nedostal do koncovky.

86
    Silvu skvele odzbrojil od lopty Mawson a dopredu tak môže ísť hosťujúci tím.

85
    Jesus Gabriel chcel prestrčiť na Silvu, pripravená ale bola defenzíva Swansea, ktorá odvrátila loptu do bezpečia.

84
    Po obdržanom góle sú aktívnejší domáci, ale ich útočná snaha zatiaľ nikam nevedie.

83
    Striedanie v tíme Manchester City: z ihriska odchádza Raheem Sterling, prichádza Sergio Agüero.

82
    Striedanie v tíme Swansea City: z ihriska odchádza Fernando Llorente, prichádza Borja Bastón.
    81. Gylfi Sigurdsson (SWN) - 1:1