Buffalo – Carolina 1:3 (kon.) | NJ Devils – Philadelphia 4:0 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 7:1 (kon.)
Montreal – Minnesota 2:4 (kon.) | Florida – Boston 1:3 (kon.) | Ottawa – Anaheim 2:1 (po pr.)
Tampa Bay – St. Louis 5:2 (kon.) | Nashville – LA Kings 0:4 (kon.) | Colorado – Toronto 0:6 (kon.)
Vancouver – Winnipeg 1:4 (kon.)
Ottawa Senators
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
Anaheim Ducks
cz Piatok 23.12.2016, 01:40 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání sledovalo 17 125 diváků se vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou! (04:27:42)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Ondřej Kaše 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:30

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Mike Hoffman (OTT) 1+0
    2. Ryan Dzingel (OTT) 1+0
    3. Mike Condon (OTT) 24 zák., 1 gól, 96.0%

Dnešní utkání je u konce a dva body přeci jenom zůstanou v Ottawě. Domácí sice v zápase nebyli střelecky aktivnější, ale díky dobře chytajícímu Condonovi zápas za stavu 1:1 dotáhli do prodloužení a tam rozhodli v přesilové hře. Senátoři tedy slaví čtvrté vítězství v řadě a aktuálně se posouvají na šestou příčku Východní konference. Hosté sice získali bod, ale z posledních čtyř utkání zaznamenávají třetí prohru.

Střely na bránu

Ottawa – 18 (5, 7, 5, 1)
    Anaheim – 25 (6, 9, 9, 1)

64:03 Mike HOFFMAN - 2:1

64:03
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Domácí rozhodují v přesilové hře. Kombinace Ottawy byla na chvíli přerušena dobrým obranným zákrokem soupeře, ale poté už Karlsson poslal puk na hůl Diona Phaneufa, který kotouč ještě posunul k pravému kruhu. Tam stál připravený MIKE HOFFMAN a Gibson se proti jeho dělovce z prvního doteku nestačil přesunout. Asistence: Dion Phaneuf

63:40
    Čtveřice domácích už se rozestavuje v útočném pásmu. Proti formaci Senátorů jsou samozřejmě jen tři hosté, kteří vyčkávají poblíž Gibsona.

63:23
    Oddechový čas pro domácí.

63:23
    Velká šance pro domácí. Hoffman byl poblíž Gibsonovy brány zasažen vysokou holí a Andrew Cogliano (ANA) tak dostává dvouminutový trest.

63:02
    Erik Karlsson se vydal na výlet. V pohodě se prosmýkl kolem Perryho, zadovkou posléze oslovil spoluhráče, avšak ten tvrdou střelou minul.

62:44
    Konečně se Ryan Kesler odhodlal ke střele. Jeho projektil z levé strany však neletěl do prostoru brány.

62:12
    Až nyní jsou Kačeři před Condonem. Kesler už několik vteřin krouží útočný pásmem, ale zatím je to bez zakončení.

61:26
    Karlsson se Stonem si nerozuměli ve středním pásmu. Kotouč tak zadarmo získává Anaheim, ale ani Fowler teď nerozjel ideální akci.

61:08
    První zakončení v rámci prodloužení obstaral Vatanen, ale nutno říci, že Dzingel mu nedal moc prostoru a Condon tak v pohodě zasáhl.

60:49
    Rychlý výpad Ryana Dzingela byl bez větších problémů ubráněn. V útočném pásmu se tak cosi zajímavého pokoušejí vymyslet hosté.

60:18
    Úvod prodloužení je velmi opatrný. Domácí jsou u kotouče, ale zatím se neodhodlali k postupu do středního pásma.

60:01

Lukáš Podleśny

Góly a asistencie: 22. Dzingel (Turris), 65. Hoffman (Phaneuf) – 40. Silfverberg (Perry, Vermette)

Ottawa Senators: Condon (O'Connor) – Methot, E. Karlsson (C), Phaneuf, Ceci, Borowiecki, Ch. Wideman – Z. Smith, Brassard, Mark Stone – Dzingel, Turris (A), B. Ryan – Hoffman, Pageau, Lazar – Pyatt, Kelly, Neil (A).
    Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, Vatanen, H. Lindholm, Manson, Holzer, Bieksa – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Vermette, O. Kaše – Cramarossa, L. Shaw, Boll.

Rozhodca: Ghislain Hebert, Marc Joannette – Steve Miller, Steve Barton

Diváci: 17 125