Konyaspor – Gent 0:1 (kon.) | Braga – Doneck 2:4 (kon.) | Karabach – Fiorentina 1:2 (kon.)
Solún – Liberec 2:0 (kon.) | Osmanlispor – Zürich 2:0 (kon.) | Villarreal – FCSB 2:1 (kon.)
Feyenoord – Fenerbahce 0:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Manchester United 0:2 (kon.) | APOEL – Olympiakos 2:0 (kon.)
Mainz – Qäbälä 2:0 (kon.) | Anderlecht – Saint-Étienne 2:3 (kon.) | Alkmaar – Zenit 3:2 (kon.)
Tel Aviv – Dundalk 2:1 (kon.) | Plzeň – Austria 3:2 (kon.) | Giurgiu – AS Rím 0:0 (kon.)
Rapid Viedeň – Bilbao 1:1 (kon.) | YB Bern – Astana 3:0 (kon.) | Liége – Amsterdam 1:1 (kon.)
Panathinaikos – Vigo 0:2 (kon.) | Salzburg – Schalke 2:0 (kon.) | Nice – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
Inter – Sparta Praha 2:1 (kon.) | Southampton – Be'er Sheva 1:1 (kon.)
Young Boys Bern
3:0 (0:0)
FC Astana
cz Štvrtok 08.12.2016, 19:00Európska liga • 6. kolo

Domácí fotbalisté vyhrávají tento zápas naprosto jednoznačně. Bern si poradil s Astanou. Po prvním poločase platil bezbrankový stav, ve druhém poločase domácí vstřelili tři góly a vyhráli 3:0. (20:53:46)

90+3

90+3
    Probíhá poslední minuta nastaveného času.

90+2
    Nemanja Maksimović se probojoval do zakončení, s jeho střelou si brankář domácích poradil. Dorážka Juniora Kabanangy mířila nad branku.

90+1
    Patrick Twumasi rozehrává rohový kop svého týmu. Do zakončení se nikdo ze spoluhráčů nedostal.

90
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, zda se bude nastavovat.

88
    Domácí hrají naprosto v pohodě, Kwadwo Duah se probojoval do zakončení, jeho rána končí mimo branku.

87
    Patrick Twumasi rozehrává rohový kop hostujícího celku. Na centr nikdo nedosáhl, a tak hraje Bern.

87
    Střídání v týmu FC Astana: ze hřiště odchází Serikžan Mužikov, přichází Abaj Žunussov.

85
    Alexander Gerndt stál na konci další útočné akce domácích, ale zakončit nedokázal.

84
    Patrick Twumasi se probojoval do střelecké pozice, ale branku ohrozit výrazněji nedokázal.

83
    Astana se snaží něco vymyslet, ale do výraznější šance se nemohou hostující fotbalisté probojovat.

81
    Rohový kop pro hostující celek, ale obrana Bernu dokázala míč dopravit do bezpečné vzdálenosti. Následně pak centr za strany chytil brankář.

80
    Deset minut zbývá do konce druhého poločasu, uvidíme, zda sudí nějakou tu minutku nastaví.

78
    Střídání v týmu BSC Young Boys Bern: ze hřiště odchází Guillaume Hoarau, přichází Kwadwo Duah.

Domácí Guillaume Hoarau patří momentálně mezi nejlepší hráče v Evropě. Vstřelil 15 branek v posledních třinácti zápasech a je mezi pěti nejlepšími střelci během posledních třinácti zápasů napříč soutěžemi.

77
    Střídání v týmu FC Astana: ze hřiště odchází Djordje Despotović, přichází Gevorg Nadžarjan.

76
    Zápas je rozhodnutý, v poklidném tempu se dohrává. Astana se nikam nežene a snaží se neinkasoval další branku.