Konyaspor – Gent 0:1 (kon.) | Braga – Doneck 2:4 (kon.) | Karabach – Fiorentina 1:2 (kon.)
Solún – Liberec 2:0 (kon.) | Osmanlispor – Zürich 2:0 (kon.) | Villarreal – FCSB 2:1 (kon.)
Feyenoord – Fenerbahce 0:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Manchester United 0:2 (kon.) | APOEL – Olympiakos 2:0 (kon.)
Mainz – Qäbälä 2:0 (kon.) | Anderlecht – Saint-Étienne 2:3 (kon.) | Alkmaar – Zenit 3:2 (kon.)
Tel Aviv – Dundalk 2:1 (kon.) | Plzeň – Austria 3:2 (kon.) | Giurgiu – AS Rím 0:0 (kon.)
Rapid Viedeň – Bilbao 1:1 (kon.) | YB Bern – Astana 3:0 (kon.) | Liége – Amsterdam 1:1 (kon.)
Panathinaikos – Vigo 0:2 (kon.) | Salzburg – Schalke 2:0 (kon.) | Nice – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
Inter – Sparta Praha 2:1 (kon.) | Southampton – Be'er Sheva 1:1 (kon.)
Panathinaikos FC
0:2 (0:1)
Celta Vigo
cz Štvrtok 08.12.2016, 21:05 • Apostolos Nikolaidis Stadium, Atény (kapacita: 16 003 diváků) • Európska liga • 6. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, ale samozřejmě se na vás budu těšit u dalších on-line přenosů. Na shledanou. (23:11:24)

Dnešní dlouhý fotbalový večer je tímto zápasem u konce a Celta Vigo slaví postup do jarní části Evropské ligy. V druhém poločase sice více hrál Panathinaikos, ale v 76. minutě se po faulu Moleda kopala penalta a Fabián Orellana dostal španělský celek do dvougólového vedení. Nutno říci, že Panathinaikos dnes nic nepředvedl a buďme rádi, že tento pomalu upadající tým v letošním vydání Evropské ligy končí.

90+4

90+3
    Celta stále hraje na útočné polovině. Jonny Castro si navíc vybojoval faul a tohle už španělský tým v pohodě zvládne.

90+2
    Nikým neatakovaný Blanco v pohodě odkopl míč až za půlící čáru. Španělský tým soupeře drží dostatečně daleko od své brány.

90+1
    Probíhá první ze čtyř nastavených minut. Míč se drží především u půlící čáry, kde kombinují domácí svěřenci kouče Ouzounidise.

90
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází John Guidetti, přichází Sergi Gómez.

89
    Domácí se sice v závěru poločasu snaží, ale zatím je ofenzíva aténského celku poměrně jalová. Mezitím se chystá poslední střídání Celty.

87
    Protiútok Celty rozjel Bongonda. Jeho sóloakce ale neměla šanci na úspěch, neboť proti byla celá defenzíva Panathinaikosu.

86
    Panathinaikos vybojoval standardní situaci, ale po zpracování centrovaného míče pálil Chouchoumis pouze do hradby těl před sebou.

84
    Průběžné skóre druhého zápasu skupiny

Standard Lutych – Ajax Amsterdam 1:1 (85. Raman – 27. El-Ghazi)

*s Ajaxem postupuje Celta Vigo

83
    Střídání v týmu Panathinaikos FC: ze hřiště odchází Robin Lod, přichází Giorgos Koutroumpis.

82
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Fabián Orellana, přichází Pione Sisto.

80
    Až Leto se pokusil prostřelit blokující soupeře. Slabou střelou ale napálil právě jednoho z hostů.

79
    Celta teď hraje v naprostém klidu. Domácí se nyní sice dostali až do šestnáctky, ale k zakončení jejich poslední akce přesto nevedla.

78
    Hosté jsou nyní opravdu velmi blízko postupu do jarní části Evropské ligy. Nejenže v Aténách vedou o dvě branky, v souběžně hraném utkání navíc Lutych doma stále prohrává s Ajaxem.
    76. Fabián ORELLANA - 0:2

76
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    Míč si na značku pokutového kopu postavil FABIÁN ORELLANA, který s naprostým klidem zakončil doprostřed brány. Steele byl bez šance, neboť šel k tyči.