Konyaspor – Gent 0:1 (kon.) | Braga – Doneck 2:4 (kon.) | Karabach – Fiorentina 1:2 (kon.)
Solún – Liberec 2:0 (kon.) | Osmanlispor – Zürich 2:0 (kon.) | Villarreal – FCSB 2:1 (kon.)
Feyenoord – Fenerbahce 0:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Manchester United 0:2 (kon.) | APOEL – Olympiakos 2:0 (kon.)
Mainz – Qäbälä 2:0 (kon.) | Anderlecht – Saint-Étienne 2:3 (kon.) | Alkmaar – Zenit 3:2 (kon.)
Tel Aviv – Dundalk 2:1 (kon.) | Plzeň – Austria 3:2 (kon.) | Giurgiu – AS Rím 0:0 (kon.)
Rapid Viedeň – Bilbao 1:1 (kon.) | YB Bern – Astana 3:0 (kon.) | Liége – Amsterdam 1:1 (kon.)
Panathinaikos – Vigo 0:2 (kon.) | Salzburg – Schalke 2:0 (kon.) | Nice – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
Inter – Sparta Praha 2:1 (kon.) | Southampton – Be'er Sheva 1:1 (kon.)
Rapid Viedeň
1:1 (0:0)
Athletic Club Bilbao
cz Štvrtok 08.12.2016, 19:00 • Gerhard Hanappi Stadium, Vídeň (kapacita: 18 500 diváků) • Európska liga • 6. kolo

K tomuto utkání je to ode mě vše, ale za pár minut se na vás budu těšit u on-line přenosu ze zápasu mezi Panathinaikosem a Celtou Vigo. Na shledanou. (20:59:47)

Poslední utkání skupiny F je u konce a Rapid i Bilbao si připisují po jednom bodu. Domácí měli lepší vstup do druhého poločasu, ale na branku jsme museli čekat až do 72. minuty, kdy po brejku otevřel skóre střídající Joelinton. V poslední desetiminutovce se Rapid prakticky pouze bránil a to se nakonec nevyplatilo. V 85. minutě totiž po standardní situaci vyrovnal Enric Saborit, jenž tak stanovil skóre zápasu. Čtvrtá minuta nastavení ještě přinesla šanci Etxebarrii, avšak Knoflach jeho střelu vytáhl nad břevno.

90+4
    90+4. Knoflachův (RVI) výborný zákrok v poslední minutě

90+4
    Etxebarria tentokrát volný kop rozehrál o poznání lépe, ale remízu teď Rapidu výborným zákrokem zachránil Tobias Knoflach!

90+4
    Naprosto zbytečného faulu se dopustil Maximilian Wöber (RVI). Je z toho žlutá karta a zajímavá možnost pro Bilbao.

90+2
    Po důraznějším souboji s Williamsem je Wöber lehce zdravotně indisponován. Poslední minutu už ale určitě dohraje.

90+1
    Celou první minutu nastavení kombinovali hosté, nicméně v závěru akce přišel jen velmi nepřesný centr zprava, po kterém míč letěl za bránu.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

89
    Kartónkem žluté barvy je po chvíli potrestán i Stephan Auer (RVI), který pro změnu zatažením za ruku zastavil rychle postupujícího Muniaina.

88
    Joelintona v zárodku akce zastavil střídající Beñat Etxebarria (ATB) a právě ten nyní vidí žlutou kartu.

88
    Standardní situace domácích nepřinesla zakončení, ale naprosto stejně dopadli i hosté. Následný pokus o rychlejší útok byl zastaven nedovoleným zákrokem.

87
    Rapid se okamžitě nastěhoval na útočnou polovinu a získává rohový kop. Ten již běží rozehrát Malicsek.
    85. Enric SABORIT - 1:1

85
    Bilbao právě vstřelilo branku!
    A ve Vídni máme vyrovnáno. Williams na bližší tyči dobře prodloužil centr z místa předchozího přetupku, jeden z hostů následně kulatý předmět vrátil těsně před brankovou čáru a tam míč do sítě v pohodě dorazil ENRIC SABORIT.

84
    Joelinton (RVI) se sice soupeře vůbec nedotkl, ale i přesto dostává žlutou kartu.

83
    Domácím se to sice vůbec nelíbí, ale v krátkém sledu byly odpískány další dva nedovolené zákroky Rapidu.

82
    Další standardní situace hostujícího celku nepřinesla nic podstatného. Míč se rychle vrací až k půlící čáře, kde ale budou nadále kombinovat hosté.

81
    Bilbao se drží hluboko na útočné polovině. Obléhání šestnáctky domácího celku ale zatím nedospělo až k zakončení.