Konyaspor – Gent 0:1 (kon.) | Braga – Doneck 2:4 (kon.) | Karabach – Fiorentina 1:2 (kon.)
Solún – Liberec 2:0 (kon.) | Osmanlispor – Zürich 2:0 (kon.) | Villarreal – FCSB 2:1 (kon.)
Feyenoord – Fenerbahce 0:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Manchester United 0:2 (kon.) | APOEL – Olympiakos 2:0 (kon.)
Mainz – Qäbälä 2:0 (kon.) | Anderlecht – Saint-Étienne 2:3 (kon.) | Alkmaar – Zenit 3:2 (kon.)
Tel Aviv – Dundalk 2:1 (kon.) | Plzeň – Austria 3:2 (kon.) | Giurgiu – AS Rím 0:0 (kon.)
Rapid Viedeň – Bilbao 1:1 (kon.) | YB Bern – Astana 3:0 (kon.) | Liége – Amsterdam 1:1 (kon.)
Panathinaikos – Vigo 0:2 (kon.) | Salzburg – Schalke 2:0 (kon.) | Nice – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
Inter – Sparta Praha 2:1 (kon.) | Southampton – Be'er Sheva 1:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
3:2 (1:2)
FK Austria Viedeň
Štvrtok 08.12.2016, 19:00Európska liga • 6. kolo

Austria Viedeň dnes mala všetko vo svojich rukách. Od osemnástej minúty hrala v početnej výhode po vylúčení Hejdu a vďaka gólom Holzhausera s Rotpullerom pohodlne viedla. Vtedy sa zdalo, že domáci nenájdu motiváciu na obrat, ale stal sa opak. Ešte do prestávky znížil Hořava a v druhom polčase vystrieľal Plzni víťazstvo striedajúci Ďuriš, ktorý dvakrát prekonal brankára Hadžikića. (20:54:07)

90+4

90+4
    Futbalisti Austrie sú frustrovaní, pretože dnešný duel mali výborne rozohraný a siahali na postup. Teraz sa nedokážu skoncentrovať a vytvoriť si tlak.

90+3
    Hostia sa pripravili o možnosť zaútočiť. Olarenwaju Kayode fauloval plzenského hráča, a tak majú loptu domáci.

90+2
    Viktoria Plzeň sa pohodlne bráni a už iba dve minúty ju delia od zisku troch bodov v poslednom zápase základnej skupiny.

90+1
    Austria dostala k dobru ešte štyri minúty, počas ktorých sa pokúsi o zákrok, ktorý by jej zabezpečil postu.

90
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Tomáš Hořava, prichádza Tomáš Poznar.

90
    Olarenwaju Kayode (Austria) a Radim Řezník (Plzeň) dostali žlté karty po vzájomnej roztržke v šestnástke domácich.

89
    Hostia vsadili na nakopávané lopty a takmer im to vyšlo. Kayode z otočky zakončil presne do Kozáčika.

88
    Olarenwaju Kayode vybojoval loptu v rohu ihriska, dokázal odcentrovať, ale iba k pripravenému obrancovi Plzne.

87
    Austrii sa rozplýva sen o postupe. Viedenčania vyhrávali v štyridsiatej minúte o dva góly a hrali v početnej prevahe. Plzeň napriek oslabeniu otočili vývoj duelu.

86
    Christoph Martschinko (Austria) zbytočne tvrdo atakoval Mareka Bakoša a rozhodca ihneď vytiahol žltú kartu.

85
    Striedanie v tíme FK Austria Viedeň: z ihriska odchádza Venuto, prichádza Mirko Kvasina.
    84. Michal Ďuriš (PLZ) - 3:2

84
    Viktoria Plzeň dala gól! Domáci futbalisti v oslabení otáčajú skóre. Martin Zeman vymyslel presný center na hlavu MICHALA ĎURIŠA, ktorý druhýkrát prekonal brankára Austrie.

83
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Jan Kopic, prichádza Marek Bakoš.

83
    Jakub Hromada výborne zachytil prihrávku hostí a potiahol loptu až na úroveň pokutového územia. Potom prihral Hořavovi, ktorý preváhal ideálny moment na finálnu nahrávku či strelu.

82
    Austria otvára svoju hru a vsádza všetko na ofenzívu. Hosťom rýchlo ubúda čas, počas ktorého môžu skórovať a vybojovať si postup.

81
    Michal Ďuriš spadol v pokutovom území a pýtal si pokutový kop. Hlavný rozhodca nevidel žiaden faul a nechal hru plynúť.