Sparta Praha – Vítkovice 3:4 (po pr.) | Třinec – Pardubice 3:2 (po pr.) | K. Vary – Chomutov 4:5 (0:1 po s.n.)
Zlín – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Plzeň – Liberec 5:2 (kon.) | Olomouc – Litvínov 7:1 (kon.)
Hradec Králové – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
HC Sparta Praha
3:4 (1:0, 1:3, 1:0 - 0:1)
HC Vítkovice Ridera
cz Nedeľa 04.12.2016, 14:00 • O2 arena • Tipsport extraliga (ČR) • 27. kolo

Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek víkendu a příště na počtenou! (16:34:15)

Statistiky utkání

Vyloučení: 4:8

Využití PH: 1:1

V oslabení: 0:1

Bodyčeky: 12:10

Střely na branku: 39:19

Vítkovice tak získávají o bod více. Domů do Ostravy vezou 2 body. Ty se z ledu pražského soka náramně hodí, zvláště když přerušily hrůzu nahánějící sparťanskou sérii 6 výher v řadě. Rozhodující branku vstřelil člen 1. formace Ondřej Roman.

60:18 Ondřej ROMAN - 3:4
    Zdroj: Hokejka TV

60:18
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ ROMAN. Dostal pas zleva na střed a krásně trefil. Kotouč letěl přesně do pravého horního rohu branky Pöpperleho. Krásný gól.

60:01
    Buly vyhrála Sparta.

60:01

Dnešní utkání sleduje 5751 diváků.

Za nerozhodného stavu 3:3, začne za 3 minuty pětiminutové prodloužení.

60:00

59:55
    Sparta i v další početní výhodě ukázala velkou sílu. Přehrávala soka z Vítkovic, ale další gól už nepřidala a tak následuje prodloužení.

58:05
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Lukáš Klok – 2 min., podražení).
    57:23 Petr VRÁNA - 3:3

57:23
    Sparta právě vstřelila branku!
    Autorem branky je PETR VRÁNA. Přesilovkovou kombinaci přerušil zakončující útočník Vrána, příklepem z vrcholu kruhu trefil místo pod vyrážečkou. Asistence: Juraj Mikuš, Jaroslav Hlinka.

56:59
    Sparta hraje 5 na 3, svírá soupeře v jeho třetině, ale gól ne a ne přijít! Málo střelby!

55:54
    Oddechový čas pro domácí. Sparta potřebuje čas na poradu před klíčovým koncem třetí periody.

55:54
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Ondřej Roman – 2 min., vysoká hůl).

Jan Volf

Góly a asistencie: 4. J. Hlinka (P. Vrána), 26. Kudrna (Cingel, Uher), 58. P. Vrána (Mikuš, J. Hlinka) – 22. Klok (O. Roman, Kucsera), 32. Kolouch (D. Květoň, Vandas), 38. Olesz, 61. O. Roman

HC Sparta Praha: Pöpperle (F. Novotný) – Mikuš, Piskáček, Kalina, Švrček, Nedomlel, Gernát, Barinka – J. Hlinka, P. Vrána, Klimek – Kudrna, Cingel, Uher – Kumstát, Pech, Forman – O. Procházka, Černoch, Martin Procházka.
    HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Bartošák) – Klok, Sloboda, Baranka, Hrbas, Výtisk, D. Krenželok, L. Kovář – Kucsera, O. Roman, Tybor – Olesz, Stastny, Hudeček – D. Květoň, Kolouch, Vandas – P. Zdráhal, E. Němec, Tomi – Kurovský.

Rozhodca: Lacina, Polák – Bláha, Špůr