Ružomberok – Myjava 0:0 (kon.) | Senica – Prešov 0:0 (kon.) | Michalovce – Z. Moravce - Vráble 5:1 (kon.)
koniec
MFK Zemplín Michalovce
5:1 (2:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Sobota 05.11.2016, 17:00 • Mestský futbalový štadión Michalovce • Fortuna liga • 15. kolo
Predzápasové kurzy
   
  89
  Michalovce dali gól!
  Nie príliš vydarený výkon hosťujúceho tímu len podčiarkla situácia z predposlednej minúty zápasu. Po rohovom kope súpera si vlastný gól strelil KAROL KARLÍK – 5:1.
   
  84
  Posledné striedanie zápasu. Na ihrisko prichádza Iľja Tereščenko a odchádza strelec zatiaľ posledného gólu Dominik Kunca.
   
  80
  Desať minút pred koncom riadneho hracieho času registrujeme ďalšie striedanie. Pre dnešok má odpracované Kristian Kushta a na jeho miesto prichádza Adrián Leško.
   
  72
  Prvýkrát v dnešnom stretnutí strieda aj tréner Anton Šoltis. Ten z ihriska sťahuje Ivana Kotoru a na záverečných dvadsať minút posiela na trávnik Martina Regáliho.
   
  69
  Posledné striedanie v podaní hostí. Na ihrisko prichádza ofenzívne ladený Pepe Guilavogui a v dnešnom zápase končí Jozef Sombat.
   
  67
  Hlavný rozhodca Michal Smolák po prvýkrát v zápase siaha do svojho vrecka. Potrestaným hráčom je hosťujúci obranca Karol Karlík.
   
  60
  Michalovce dali gól!
  Hostia sa zo streleného gólu príliš dlho netešili. Už o približne dve minúty neskôr sa dokázal strelecky presadiť DOMINIK KUNCA a vracia domácim futbalistom trojgólové vedenie.
   
  58
  Zlaté Moravce dali gól!
  Tak predsa len sa podarilo hosťom skorigovať stav dnešného stretnutia. Priamy kop dokázal zužitkovať hosťujúci obranca KAROL KARLÍK a dáva svojmu tímu ešte aspoň malú nádej na bodový zisk.
   
  52
  Michalovce dali gól!
  Zrejme je o víťazovi zápasu rozhodnuté. Zemplínčania pridávajú tretí gól a o tri body ich zrejme pripraví len zázrak. Po druhýkrát v zápase sa strelecky presadil EMMANUEL MENSAH.
   
  46
  Peter Gergely počas prestávky urobil hneď dve striedania. Na trávniku už nie je Damián Bariš, ktorého nahradil Michal Pintér. Takisto nastupuje do zápasu aj Michal Obročník, ktorý vymenil Denisa Šveca.
   
  27
  Michalovce dali gól!
  Domáci tím potvrdzuje rolu favorita zápasu a už v prvej polhodine zápasu si vypracoval dvojgólový náskok. Druhý úspešným strelcom zápasu je IVAN KOTORA, pre ktorého je to vôbec prvý gól v sezóne.
   
  23
  Domáci futbalista Ivan Kotora sa dostal k strele z vnútra pokutového územia. Jeho strelecký pokus ale končí vedľa brány Pavla Kováča. Nasledovať tak bude len odkop.
   
  18
  Michalovce dali gól!
  Domáci futbalisti sa zaslúžene dostávajú do vedenia. Po priamom kope sa dostal do zakončenia EMMANUEL MENSAH a prekonal bezmocného brankára Pavla Kováča. Asistenciu si pri góle pripisuje Stanislav Danko.

  Miroslav Kováčik


  Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Zemplín Michalovce. Viac informácií tu.


  Hľadáme spravodajcu pre tím FC ViOn Zlaté Moravce. Viac informácií tu.

  Góly: 18. E. Mensah (Danko), 27. Kotora, 52. E. Mensah, 60. Kunca (E. Mensah), 89. Karlík (vla.) – 58. Karlík

  Karty:   67. Karlík (ZMO)


  Držení míče: 55 % : 45 %.
  Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 1:3.
  MFK Zemplín Michalovce: Macej – Šimčák, Kotora (72. Regáli), Sipľak, Danko – E. Mensah – Kunca (84. Tereščenko), Podhorin, Sedlák (C), Qose – Kushta (80. Leško).
  Náhradníci: Kira – Grič, Leško, Regáli, Vajs, Lazarus, Tereščenko.

  FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Sombat (69. Guilavogui), Boszorád, Sedlák, Švec (46. Obročník) – Kapor, Bariš (46. Pintér) – Orávik (C), Válovčan, Pastva – Karlík.
  Náhradníci: Novota – Obročník, Jamrich, Konnsimbal, Kastelovič, Guilavogui, Pintér.

  Rozhodca: Michal Smolák – Peter Bednár, Mário Roszbeck.

  Diváci: 1185