Ružomberok – Myjava 0:0 (kon.) | Senica – Prešov 0:0 (kon.) | Michalovce – Zlaté Moravce 5:1 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
5:1 (2:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Sobota 05.11.2016, 17:00 • Mestský futbalový štadión Michalovce • Niké liga • 15. kolo

84
    Posledné striedanie zápasu. Na ihrisko prichádza Iľja Tereščenko a odchádza strelec zatiaľ posledného gólu Dominik Kunca.

80
    Desať minút pred koncom riadneho hracieho času registrujeme ďalšie striedanie. Pre dnešok má odpracované Kristian Kushta a na jeho miesto prichádza Adrián Leško.

72
    Prvýkrát v dnešnom stretnutí strieda aj tréner Anton Šoltis. Ten z ihriska sťahuje Ivana Kotoru a na záverečných dvadsať minút posiela na trávnik Martina Regáliho.

69
    Posledné striedanie v podaní hostí. Na ihrisko prichádza ofenzívne ladený Pepe Guilavogui a v dnešnom zápase končí Jozef Sombat.

46
    Peter Gergely počas prestávky urobil hneď dve striedania. Na trávniku už nie je Damián Bariš, ktorého nahradil Michal Pintér. Takisto nastupuje do zápasu aj Michal Obročník, ktorý vymenil Denisa Šveca.

Miroslav Kováčik

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Zemplín Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím FC ViOn Zlaté Moravce. Viac informácií tu.

Góly: 18. E. Mensah (Danko), 27. Kotora, 52. E. Mensah, 60. Kunca (E. Mensah), 89. Karlík (vla.) – 58. Karlík

Karty:   67. Karlík (ZMO)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 1:3.
    MFK Zemplín Michalovce: Macej – Šimčák, Kotora (72. Regáli), Sipľak, Danko – E. Mensah – Kunca (84. Tereščenko), Podhorin, Sedlák (C), Qose – Kushta (80. Leško).
    Náhradníci: Kira – Grič, Leško, Regáli, Vajs, Lazarus, Tereščenko.

FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Sombat (69. Guilavogui), Boszorád, Sedlák, Švec (46. Obročník) – Kapor, Bariš (46. Pintér) – Orávik (C), Válovčan, Pastva – Karlík.
    Náhradníci: Novota – Obročník, Jamrich, Konnsimbal, Kastelovič, Guilavogui, Pintér.

Rozhodca: Michal Smolák – Peter Bednár, Mário Roszbeck.