Ružomberok – Myjava | 0:0 (kon.) | | | Senica – Prešov | 0:0 (kon.) | | | Michalovce – Zlaté Moravce | 5:1 (kon.) |
Trnava B – Nové Mesto n/V | 0:3 (kon.) | | | Lipany – Lok. Košice | 3:1 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Haniska | 3:1 (kon.) |
L. Mikuláš – MFK Zvolen | 3:1 (kon.) | | | R. Sobota – Poprad | 0:2 (kon.) | | | Svätý Jur – Nitra | 0:1 (kon.) |
Pohronie – Žilina B | 3:0 (kon.) | | | Skalica – Sereď | 1:0 (kon.) | | | B. Bystrica – Martin | 4:0 (kon.) |
Zlín – Brno | 2:1 (kon.) | | | Teplice – Hr. Králové | 0:1 (kon.) | | | Příbram – Dukla Praha | 3:1 (kon.) |
Slavia – Bohemians | 1:1 (kon.) |
Bournemouth – Sunderland | 1:2 (kon.) | | | Burnley – Crystal Palace | 3:2 (kon.) | | | Manchester City – Middlesbrough | 1:1 (kon.) |
West Ham – Stoke City | 1:1 (kon.) | | | Chelsea – Everton | 5:0 (kon.) |
Granada – La Coruña | 1:1 (kon.) | | | Sociedad – Atlético Madrid | 2:0 (kon.) | | | Osasuna – Alavés | 0:1 (kon.) |
Las Palmas – Eibar | 1:0 (kon.) |
Bayern – Hoffenheim | 1:1 (kon.) | | | Leverkusen – Darmstadt | 3:2 (kon.) | | | Hamburger – Dortmund | 2:5 (kon.) |
Ingolstadt – Augsburg | 0:2 (kon.) | | | Freiburg – Wolfsburg | 0:3 (kon.) | | | Frankfurt – Kolín nad Rýnom | 1:0 (kon.) |
Turín – Cagliari | 5:1 (kon.) | | | Neapol – Lazio | 1:1 (kon.) |
Westerlo – Waregem | 1:2 (kon.) | | | Eupen – Sint-Truiden | 4:2 (kon.) | | | Lokeren – Mechelen | 0:0 (kon.) |
Praia – Tondela | 2:0 (kon.) | | | Ferreira – Chaves | 1:1 (kon.) | | | Feirense – Belenenses | 0:1 (kon.) |
Rio Ave – Boavista | 1:2 (kon.) |
Tomsk – S. Moskva | 0:1 (kon.) | | | Ufa – Kazaň | 2:3 (kon.) | | | Samara – FC Ural | 2:2 (kon.) |
Lok. Moskva – Machačkala | 4:0 (kon.) |
Monaco – Nancy | 6:0 (kon.) | | | Bordeaux – Lorient | 2:1 (kon.) | | | Lyon – Bastia | 2:1 (kon.) |
Dijon – Guingamp | 3:3 (kon.) | | | Angers – Lille | 1:0 (kon.) | | | Nantes – Toulouse | 1:1 (kon.) |
Třinec – Pardubice | 1:0 (kon.) | | | Sokolov – Ostrava | 0:0 (kon.) | | | Táborsko – Č. Budějovice | 0:1 (kon.) |
Vítkovice – Vlašim | 0:2 (kon.) |
Sturm Graz – St. Pölten | 1:2 (kon.) | | | Ried – Admira Wacker Mödling | 2:1 (kon.) |
Den Haag – Willem II | 1:0 (kon.) | | | Nijmegen – Groningen | 1:1 (kon.) | | | Eindhoven – Twente | 1:1 (kon.) |
Zwolle – Kerkrade | 0:0 (kon.) |
Nieciecza – Korona | 1:3 (kon.) | | | Jagiellonia – Gliwice | 2:0 (kon.) | | | Gdańsk – Pogoń | 1:1 (kon.) |
koniec
Olympique Lyon
2:1
(1:0)
SC Bastia
84
|
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Corentin Tolisso, přichází Clément Grenier.
|
|
75
|
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Maxwel Cornet, přichází Jordan Ferri.
|
|
68
|
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Rachid Ghezzal, přichází Sergi Darder.
|
|
49
|
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Sadio Diallo, přichází Paul Charruau.
|
|
46
|
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Allan Saint-Maximin, přichází Lenny Nangis.
|
|
21
|
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Mathieu Peybernes, přichází Mehdi Mostefa.
|
Góly:
37. A. Lacazette (pen.), 86. Bengtsson (vla.) – 90+2. Crivelli
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 7:14.
Rozhodca: F. Schneider – D. Zitouni, N. Henninot
Diváci:
Karty: 3. Fékir (LYO) – 1. Danic (BSA), 41. Diallo (BSA), 67. Cahuzac (BSA) 74. Cahuzac (BSA) 48. Leca (BSA)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 7:14.
Olympique Lyon:
A. Lopes – Gaspar, Mammana, Diakhaby, Morel – Ghezzal (68. Darder), Gonalons, Tolisso (84. Grenier), Cornet (75. Ferri) – Fékir, A. Lacazette.
Náhradníci: Gorgelin – Yanga-Mbiwa, Grenier, Ferri, Darder, A. Kalulu, Tousart.
Tréner:
SC Bastia: Leca – Keita, Peybernes (21. Mostefa), Marange, Bengtsson – Cahuzac, Coulibaly – Danic, Diallo (49. Charruau), Saint-Maximin (46. Nangis) – Crivelli.
Náhradníci: Charruau – Cabral, Raspentino, Nangis, Mostefa, Cioni, Houri.
Tréner:
Náhradníci: Gorgelin – Yanga-Mbiwa, Grenier, Ferri, Darder, A. Kalulu, Tousart.
Tréner:
SC Bastia: Leca – Keita, Peybernes (21. Mostefa), Marange, Bengtsson – Cahuzac, Coulibaly – Danic, Diallo (49. Charruau), Saint-Maximin (46. Nangis) – Crivelli.
Náhradníci: Charruau – Cabral, Raspentino, Nangis, Mostefa, Cioni, Houri.
Tréner:
Rozhodca: F. Schneider – D. Zitouni, N. Henninot
Diváci:
Petr Frömel