Bournemouth – Sunderland 1:2 (kon.) | Burnley – Crystal Palace 3:2 (kon.) | Manchester City – Middlesbrough 1:1 (kon.)
West Ham – Stoke City 1:1 (kon.) | Chelsea – Everton 5:0 (kon.)
Burnley FC
3:2 (2:0)
Crystal Palace FC
cz Sobota 05.11.2016, 16:00 • Turf Moor • Anglická Premier League • 11. kolo

Máme tady konec dnešního zápasu! Kdo tento zápas sledoval od první minuty musí být spokojen, toto klání mělo snad všechno, co pravý fotbal má mít. Byl to zápas dvou poločasů, v tom prvním byl lepší domácí celek, ale v tom druhém zase hosté, kteří fantasticky srovnali. Jenže fotbal nemá logiku a proto je takhle krásný. Ashley Barnes v nastavení rozhodnul, že všechny body zůstanou doma. Domácí tým měl dnes více štěstí, důkazem je i hostující tyčka v posledních sekundách zápasu.

Zápas dvou týmů z druhé poloviny tabulky máme za sebou, já vám přeji příjemný zbytek víkendu a u fotbalu zase někdy na počtenou. (18:05:06)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 4:6. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 10:12.

90+6

90+5
    Mohlo být vyrovnáno, ale Andros Townsend trefil tyčku. Tohle byla zřejmě poslední šance dnešního zápasu.
    90+4. Ashley BARNES - 3:2

90+4
    Burnley právě vstřelilo branku!
    Domácí tým nám opět předvedl vynikajcí protiútok a máme tady další zvrat. Johann Gudmundsson našel svým přízemním centrem kopačku ASHLEYHO BARNESE, který se nemýlil. Asistence: Johann Gudmundsson.

90+4
    I hostující celek má výhodu rozehrávky standardní situace, ale ani ta nekončí úspěchem.

90+3
    Domácí tým se pomalu, ale jistě přibližuje k brance soupeře. Rozehrávku standardní situace na polovině hřiště si bere Tom Heaton, který bude míč nakopávat do vápna.

90+2
    Connor Wickham teď hloupě fauloval a připraval svůj tým o dobyté pokutové území. Tom Heaton s odkopem nikde nespěchá,

90+1
    Rozhodčí nastavil pět minut nad rámec základní hrací doby.

90
    Závar před domácí brankou řeší až dlouhým odkopem domácí James Tarkowski. Crystal Palace se nehodlá smířit s bodem, chtějí vyhrát.

89
    Steve Mandanda si dnes připsal tři zákroky v dnešním zápase.

89
    Tom Heaton si dnes připsal tři zákroky v zápase.

88
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází James McArthur, přichází Joe Ledley.

87
    Domácí tým v posledních minutách vůbec nehraje dobrý fotbal. Tohle je může stát zápas.

86
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Jeffrey Hendrick, přichází Ashley Barnes.

85
    Začíná nám posledních pět minut základní hrací doby. Uvidíme, co nám toto strhující utkání ještě přinese.

84
    Hra je na malou chvíli přerušena, na trávníku se ocitnul jeden z domácích hráčů.
    Góly: 2. Vokes, 14. Gudmundsson (Vokes), 90+4. Barnes (Gudmundsson) – 60. Wickham (Zaha), 82. Ch. Benteke (pen.)

Karty:   10. Marney (BLY) – 58. McArthur (CRP), 78. Delaney (CRP)

Burnley FC: Heaton (C) – Lowton, M. Keane, Mee, J. Flanagan – Defour (75. Tarkowski), Arfield (66. Boyd), Marney, Gudmundsson, Hendrick (86. Barnes) – Vokes.
    Náhradníci: Robinson – Tarkowski, Boyd, Kightly, Bamford, Barnes, Gray.

Crystal Palace FC: Mandanda – J. Ward, Dann (C), Delaney, Kelly (59. Fryers) – McArthur (88. Ledley), Cabaye – Townsend, Puncheon (59. Wickham), Zaha – Ch. Benteke.
    Náhradníci: Hennessey – Fryers, Tomkins, Flamini, Ledley, Čung-Jong, Wickham.

Rozhodca: Andy Taylor