Třinec – Pardubice 1:0 (kon.) | Sokolov – Ostrava 0:0 (kon.) | Táborsko – Č. Budějovice 0:1 (kon.)
Vítkovice – Vlašim 0:2 (kon.)
FK Třinec
1:0 (1:0)
FK Pardubice
cz Sobota 05.11.2016, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2 000 míst) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

90+2
    A tak i činí. Trenér Neček stahuje ze hry Martina Janošíka, defenzivu vyztuží na poslední okamžiky Pavel Hloch. Třinec drží hru na své útočné polovině.

89
    Do konce základní hrací doby zbývá jediná minuta a hra je nyní pořádně rozkouskovaná. Reného Dediče střídá na trávníku Petr Hošek.

68
    Naposled vystřídali i Východočeši. V dnešním utkání neviditelného Tomáše Ladru zastoupí Michal Petráň. Paleček může konečně rozehrát.

67
    Poprvé v zápase střídá domácí trenér Neček. Ze hry odchází Martin Motyčka, v závěrečné čtvrtině utkání ho nahradí Pavel Malcharek.

46
    Zatímco Třinec vstoupil do druhé půle beze změny v sestavě, pardubický trenér Míchal už podruhé vystřídal. Hřiště opustil Daewon Kim, novým hráčem je David Huf.

36
    Ještě před poločasovou přestávkou přichází první změna. Pardubický trenér stáhl Jana Řezníčka, kterého vystřídal Adam Fousek.