CSKA Moskva – Monaco 1:1 (kon.) | Leverkusen – Tottenham 0:0 (kon.) | Lisabon – Dortmund 1:2 (kon.)
Real Madrid – Légia Varšava 5:1 (kon.) | Leicester – Kodaň 1:0 (kon.) | Brugge – Porto 1:2 (kon.)
D. Záhreb – Sevilla 0:1 (kon.) | Lyon – Juventus 0:1 (kon.)
Club Bruggy KV
1:2 (1:0)
FC Porto
Utorok 18.10.2016, 20:45 • Jan Breydelstadion • Liga majstrov • Skupina G

Je za nami napätý zápas medzi Bruggami a Portom, ktorý ovládli portugalskí Draci 1:2, keď rozhodli z poslednej akcie zápasu z penalty. Belgický majster teda zatiaľ nemá v LM ani bod a strelili iba jeden gól. Skóre 1:9, bodový zisk 0 znamená pre tento celok na 99,9% stop v pohárovej Európe.
    S týmto konštatovaním sa s Vami z komentátorského kresla lúči Adam Kadlec a prajem Vám ešte príjemne strávený zvyšok dňa, možno aj v spoločnosti našich onlajnov. Dočítania! (22:44:09)

90+3
    90+2. André Silva (PRT) - 1:2

90+2
    Porto práve strelilo gól!
    Jeho strelcom sa stal po nariadenom pokutovom kope André Silva, najlepší strelec Drakov. Porto si tak domov odvezie 3 body, aj keď to tak prv nevyzeralo.

90+2
    Vykázaný bol tréner belgického celku, na trávniku to vrie!
    90+1. Jesús Manuel Corona (PRT)

90+1
    Bola nariadená penalta proti Bruggám!

90+1
    Nastavovať sa budú tri minúty.

89
    Na hrot poslal loptu André André, ktorý hľadal behavého Brahimiho. Alžírsky rýchlonohý borec si loptu spracoval, loptu však so silnejším Simonsom stratil.

88
    Yacine Brahimi síce prišiel až v 59. minúte, avšak za druhý polčas toho stihol určite najviac! Je aktívny, chce hrať rýchly futbal a z toho pramenila aj nebezpečná strela toho Alžírčana, ktorá však nemierila medzi tri tyče.

84
    Strelec prvého gólu zápasu Jelle Vossen odchádza z ihriska a tak máme všetkých šesť striedaní vyčerpaných. V 84. minúte na pľac prišiel ešte Wesley.

83
    Bruggy stratili loptu v strede poľa, Porto sa pustilo do rýchlej kontry, ktorú až faulom zastavil Simons.

82
    Druhé striedanie domácich, odchádza Anthony Limbombe, ktorého nahradí Boli Bolingoli-Mbombo.

81
    Corona s Layúnom kombinovali na pravom krídle, keď sa následne k centrovaniu dostal strelec vyrovnávajúceho gólu Layún. Obrana Bruggy si s týmto poradila.

79
    Porto robí všetko preto, aby strelilo ešte druhý gól, ktorý by zápas otočil v ich prospech. Sú omnoho častejšie na lopte, snažia sa kombinovať na ofenzívnej polovici a začínajú sa tlačiť stále viac dopredu.

78
    Po 9,10 nabehaných kilometroch opúšťa Tomás Pina ihrisko a nahradí ho Felipe Gedoz.

73
    Porto si vybojovalo roh, lopty sa zmocnil Layún. Jeho nebezpečný nástrel do pokutového územia si obrana domácich postrážila!

72
    Posledná dostupná personálna zmena na strane Porta, odchádza Otávio, ktorého nahradí André André.

Adam Kadlec

Góly: 12. Vossen – 68. Layún, 90+2. André Silva (pen.)

Karty:   43. Limbombe (BGY), 83. Simons (BGY) – 41. Layún (PRT)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 1:6. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 14:9.
    Club Bruggy KV: Butelle – Poulain, Simons, Denswil – van Rhijn, Pina (78. Gedoz), Claudemir, Limbombe (82. Bolingoli-Mbombo) – Vormer, Vanaken – Vossen (84. Wesley).
    Náhradníci: Gedoz, Wesley, Cools, Storm, Bolingoli-Mbombo.

FC Porto: Casillas – Layún, Felipe, Marcano, Telles – D. Pereira – Ó. Torres, H Herrera (59. Brahimi), Otávio (72. André) – André Silva, Diogo Jota (60. J. M. Corona).
    Náhradníci: Sá – Boly, Pereira, Brahimi, Depoitre, J. M. Corona, André.

Rozhodca: Paolo Tagliavento – Alessandro Costanzo, Filippo Meli – Alessandro Giallatini