Lovosice – Zubří 33:30 (kon.) | Královo Pole – Kopřivnice 32:31 (kon.) | Jičín – Litovel 33:30 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
33:30 (19:14)
HC ROBE Zubří
cz Sobota 15.10.2016, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů (CZ) • 7. kolo

To je ode mne s konstatováním výhry Lovosic ze severu Čech vše. Zubří tak odjíždí s porážkou 30:33 a domácí Lovci tak letos ještě nenašli přemožitele a vyhřívají se na prvním místě extraligové tabulky. Dalším soupeřem Lovosic bude celek z Plzně a uvidíme zda se západočechům podaří uspět. Já se s Vámi tímto loučím a u dalšího, nejen házenkářského textového on-line přenosu, na počtenou. (18:53:26)

HK FCC Město Lovosice – HC ROBE Zubří 33:30 (19:14)
    Nejvíce branek: Motl 13/2, Bouček 7, Malý 4 – Reček 8, Hrstka 7/4, Douda 5.
    Rozhodčí: Marek Bečička, Tomáš Bubeníček. Delegát: Ivan Dolejš.
    Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/4. Vyloučení: 3:2.

Tak to byl krásný zápas z obou stran. První poločas vyšel mnohem lépe domácím házenkářům, když odskočili svému soupeři dokonce až o sedm branek. Hostům se ale podařilo do poločasu snížit a skóre po polovině zápasu bylo tak 19:14 pro Lovosice. Vstup do druhého poločasu ale vyšel hostům ze Zubří a během deseti minut druhého poločasu dokázali srovnat na 21:21. Poté ale zaúřadoval Jiří Motl a vrátil Lovcům vedení o tři branky. Hosté se snažili do zápasu vrátit k čemuž přispělo také vyloučení Jana Landy, jenže házenkářům ze Zubří byl překážkou domácí brankář Artur Adamík, který v důležitých chvílích podržel Lovosice a drama se nekonalo. Konec zápasu si už domácí pohlídali a udrželi neporazitelnost v letošním ročníku házenkářské extraligy.

Hráčem utkání byl zvolen domácí hráč s číslem osm Jiří Motl, který vstřelil třináct branek Lovosic a výrazně se podílel na vítězství domácích!

Domácí zůstávají neporaženi a připisují si další dva body do tabulky a odskakují svým soupeřům!!!

Konec zápasu. (33:30)
    60
    Poslední branku zápasu přidává Matěj Šustáček. (33:30)

60
    Domácí publikum vstává a tleská ve stoje! (33:29)

60
    Oddechový čas pro hosty skončil, hra pokračuje. (33:29)

60
    Oddechový čas pro HC ROBE Zubří. (33:29)

60
    A to už vypadá pro domácí velmi dobře v poslední minutě zápasu! (33:29)
    59
    A přichází další rychlá branka domácích, konkrétně z ruky Lukáše Malého. (33:29)
    58
    Jan Landa vzal nyní odpovědnost na sebe a trefuje přesně. (32:29)
    58
    Přichází rychlý protiútok hostů, který zakončuje přesně Jan Zahradníček. (31:29)

57
    Jiří Motl zkoušel pozornost hostujícího Maliny, ten byl ale pozorný. Následně vybojoval míč pro domácí Sýkora. (31:28)