Neapol – AS Rím 1:3 (kon.) | Pescara – Sampdoria 1:1 (kon.) | Juventus – Udinese 2:1 (kon.)
Juventus Turín
2:1 (1:1)
Udinese Calcio
Sobota 15.10.2016, 20:45 • Juventus Stadium • Talianska Seria A • 8. kolo

Juventus napokon úlohu favorita naplnil a žiadne prekvapenie nepripustil. Po zmene strán rozhodol už v 51. minúte z penalty Paulo Dybala, ktorý sa stal hrdinom klubu z Turína. Udinese v posledných 15 minútach hralo veľmi dobre a tlačilo sa do bránky, no Buffon so svojimi spoluhráčmi zvládol dokráčať k trom bodom.
    Juventus si upevnil vedenie, keď má aktuálne 5-bodový náskok pred AS Rím.

S týmto konštatovaním sa s vami lúčim. Ďakujem vám za pozornosť. (22:39:46)

90+3

90+3
    Po útočnom faule na Bonucciho rozohrajú domáci pred vlastnou šestnástkou. Do konca ostáva menej ako minúta.

90+2
    Juventus drží súpera na jeho polovici a zdá sa, že už tri body ostanú doma.

90+1
    Po Kumsovom centri pálil Théréau, no dvojblok Bonucci, Barzagli loptu na Buffona nepustil.

90
    Udinese sa stále snaží ísť dopredu a vyrovnať, no medzitým ho hlavný arbiter nepotešil len tromi pridanými minútami!

88
    Po faule na Cuadrada majú domáci priestor na pokojnú rozohrávku zo stredového kruhu.

87
    Buffon zlikvidoval Adnanov center, ktorý nebol vôbec zlý, no smeroval do šestnástky, kde nemal spoluhráčov.

86
    Po rušných minútach majú zverenci Massimiliana Allegriho loptu pevne pod svojou kontrolou a snažia sa získať cenné sekundy.

84
    Následný rohový kop nepriniesol ohrozenie bránky, pretože Gianluigi Buffon bol vo vzduchu najvyššie a všetko s prehľadom vyriešil.
    83. Duván Zapata (UDI)

83
    Zapata mohol vyrovnať, no Buffon bol proti jeho hlavičke ku žrdi! Chytajúca legenda vytlačila loptu vedľa!

83
    Udinese malo rohový kop, ktorý odvrátili domáci hráči na stred ihriska, no súper pokračuje v kombinácii.

82
    Striedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Paulo Dybala, prichádza Stefano Sturaro.

80
    Hostia sa neboja a chcú zabojovať o body. Po strele Fofanu však Buffon problémy nemal, a tak musí Udinese skúsiť odznova.

79
    Po faule na Cuadrada mali domáci priamy kop. Jeho rozohrávku na seba zobral Dybala, ale lopta skončila u Karnezisa.

76
    Patrice Evra svojím prehľadom zachránil vedenie! Kumsov center hľadal Zapatu, no francúzsky harcovník požiar uhasil!

75
    Striedanie v tíme Udinese Calcio: z ihriska odchádza Jakub Jankto, prichádza Thomas Heurtaux.