Mönchengladbach – Hamburger 0:0 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Ingolstadt 2:1 (kon.) | Augsburg – Schalke 1:1 (kon.)
Hoffenheim – Freiburg 2:1 (kon.) | Frankfurt – Bayern 2:2 (kon.) | Brémy – Leverkusen 2:1 (kon.)
Werder Brémy
2:1 (1:1)
Bayer Leverkusen
Sobota 15.10.2016, 18:30 • Weserstadion, Bremen • Nemecká Bundesliga • 7. kolo

Napriek tomu, že počas drvivej väčšiny zápasu mali územnú prevahu hostia, z výhry sa dnes tešia domáci hráči, ktorí dokázali v každom polčase vsietiť jeden gól a inkasovali len raz. Werder Brémy tak aj s kúskom športového šťastia zdolal Bayer Leverkusen 2:1. (20:34:05)

90+4

90+4
    Manneh si nabiehal na vysoký center zo stredu pola, ale bol v ofsajde.

90+3
    Bauer sa dopustil faulu v strede pola a je z toho voľný kop pre Leverkusen. Zrejme posledná šanca pre hostí na vyrovnanie!

90+2
    Obrana Werderu Brémy drží na vlastnej polovici loptu na svojich kopačkách a získava cenné sekundičky.

90+1
    Žltú kartu dostáva Ousman Manneh (Werder Brémy).

90+1
    Hráči Leverkusenu si prihrávajú v strede pola a hľadajú skulinky v obrane domácich. Nadstavujú sa štyri minúty!

90
    Domáci zahrávajú na vlastnej polovici voľný kop po útočnom faule Mehmediho. Hrá sa posledná minúta riadnej hracej doby druhého polčasu.

89
    Leverkusen stratil na útočnej polovici loptu a do brejku šli domáci, ale Mannehov pokus Leno vychytal.

88
    Po dlhom odkope Saného sú hostia nútení zakladať akciu z hĺbky vlastnej defenzívy.

87
    Po centri od pravej rohovej zástavky sa dostal do zakončenia Kießling, ale jeho pokus nepriniesol hosťom vytúžené vyrovnanie.

86
    Po zblokovanej strele Chicharita budú hostia zahrávať rohový kop!

85
    Hráči Leverkusenu kombinujú na súperovej polovici, ale v bezpečnej vzdialenosti od Wiedwaldovej brány.

83
    Striedanie v tíme Werder Brémy: z ihriska odchádza Izet Hajrović, prichádza Robert Bauer.

83
    Striedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Charles Aránguiz, prichádza Kai Havertz.

81
    Dnešný duel už vstúpil do svojej poslednej desaťminútovky a zatiaľ sledujeme bezvýslednú snahu Leverkusenu o vyrovnanie a na druhej strane neponáhľajúce sa tempo v podaní Werderu.