Charleroi – Brugge 1:0 (kon.)
Sporting Charleroi
1:0 (0:0)
Club Bruggy KV
cz Piatok 14.10.2016, 20:30 • Stade du Pays de Charleroi, Charleroi • Belgická Jupiler Pro League • 10. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:43:18)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 2:3. Rohy: 2:4.
    Domácí trenér Felice Mazzù řídí oslavy. Tohle bude dlouhá noc

Utkání je u konce a radost panuje na straně domácího týmu. Už to vypadalo, že se budou body dělit, jenže to v devadesáté minutě odmítl Christian Bedia a hlavou zužitkoval Tainmontův centr z levé strany. Celkově byla druhá půle o mnoho zajímavější, plná šancí, jenže gólmani na obou stranách byli k nepřekonání. Tedy až do už zmíněné 90. minuty. Výhra 1:0 posouvá Charleroi na prozatímní druhou příčku, Bruggy zůstávají čtvrté.

90+3

90+2
    Hosté se zlobí, chtěli přímý kop po zákroku na levé straně, bude se ale kopat od Penneteaouvy branky.

90+1
    Bruggy už musí pospíchat a tak dopředu létají dlouhé nákopy.
    90. Christian BEDIA - 1:0

90
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    Je tu gól! Z levého křídla nacentroval Tainmont, na jeho pas si naběhl CHRISTIAN BEDIA a přesnou hlavičkou překonal zkoprnělého Butelleho! Charleroi vede 1:0!

90
    Střídání i na straně hostů, končí Jelle Vossen, závěr utkání odehraje Thibault Vlietinck.

89
    Je to tady, Mamadoua Falla nahradil Cristian Benavente.

88
    Na domácí lavičce se chystá poslední změna.
    87. Tainmontovy nůžky na poslední chvíli zneškodnil gólman Butelle

87
    Oj, málem to byl gól! Po centru z levé strany se do nůžek položil Tainmont a mířil prudce a přesně. Butelle ale na brankové čáře míč zastavil!

86
    Tainmont na zemi, následuje přímý kop pro Charleroi.

85
    Střídání domácích, končí Damien Marcq, zahraje si Gaetan Hendrickx.

84
    Domácí Clinton Mata přešel přes jednoho protivníka, druhý mu již čistým skluzem míč odkopl.

83
    Butelle pozvolna rozehrává, Bruggy nespěchají.

82
    Po pravém křídle zasprintoval Fall, chtěl přihrát do druhé vlny nabíhající spoluhráče, i nyní ale celou akci zhatila nepřesnost ve finální fázi.